A Harfi ile Başlayan Rüya Tabirleri

A Harfi ile Başlayan Rüya Tabirleri

A Harfi ile Başlayan Rüya Tabirleri

Rüyada Abdest Almak

Rüyada temiz bir suyla abdest aldığını gören kimse hayattaki amellerine kavuşur. Aynı zamanda maddi durumunda bolluk ve berekete işaret eder. Abdesti yarım bıraktığını gören kimse ise hayatında yapmayı arzu ettiği şeyler için zamanın doğru olmadığını işaret eder. Rüyada abdest almak her koşulda hayra yorulur.

Rüyada Abla Görmek

Rüyada ablanızı veya abla olduğunuzu görürseniz müjdeli bir haber alacağınıza yorumlanır. Aynı zamanda ailelerin toplanıp bir araya geleceğine, neşenizin artacağına ve uzun bir ömür yaşayacağınıza işarettir. Rüyada ablalık gerçek hayatta da destek ile yorumlanır.

 

Rüyada Adam Bıçaklamak

Rüyada bir adamı bıçakladığınızı görüyorsanız unutamadığınız üzücü olaylar olduğuna, bu olaylar sebebiyle hayatınıza konsantre olamadığınızı göstermektedir. Aynı zamanda da psikolojik rüyalar sınıfında olan rüyada adam bıçaklamak iç yaşantınızda olan ve kimsenin bilmediği pişmanlığın göstergesidir.

 

Rüyada Adres Sormak

Son zamanlarda yaşamış olduğunuz bazı sıkıntılar veya üzüntüler hakkında yardıma ve desteğe ihtiyacınız olduğuna delalet eder. Rüya sahibinin biriyle dertleşmeye ihtiyacı olduğunu göstermektedir.

 

Rüyada Af Dilediğini Görmek

Rüyada birinden af dilediğinizi görüyorsanız, üzüldüğünüz bir konuda rahata ve feraha ereceğinize işarettir. Çok yakın bir zamanda ereceğiniz ferah sayesinde hayatınızda amellerinizi daha kolay elde edeceğinize yorumlanmaktadır.

Rüyada Ağaca Çıktığını Görmek

Özellikle çıktığınız ağaç meşe ağacı gibi görkemli ve büyük bir ağaç ise eğitim ve iş hayatınızda istediğiniz başarıyı kısa zamanda elde edeceğiniz ve elde ettiğiniz başarı sonucunda hayırlı kazançlara sahip olacağınıza delalet edilir.

 

Rüyada Ağaçtan Meyve Topladığını Görmek

Genellikle bolluk ve bereket dolu günlerin habercisidir. Rüyada ağaçtan meyve toplamak çok yakında tüm maddi sıkıntılarınızdan kurtulup rahata ereceğinizin müjdesini vermektedir.

Rüyada Ağızdan Kan Gelmesi

Rüyanızda herhangi bir yerinizden kan aktığını görürseniz rüyanız bozulmuş demektir. Ağzınızdan kan geldiğini görüyorsanız mala, mülke ve yüklü bir miktarda mirasa konacağınıza işaret eder.

 

Rüyada Ağladığını Görmek

Çoğu rüya yorumcusuna göre ağladığınızı görmek, çok sevineceğiniz haberler alacağınıza delalet etmektedir. Fakat bazı yorumculara göre çok sıkıntı yaşadığınıza ve bu sıkıntılar dolayısıyla kendinizi iyi hissetmediğinize delalet etmektedir.

Rüyada Ahiret Gününü Görmek

Rüyada Ahiret Günü’nü gören kimse çok hayırlı bir rüya görmüş olur. Gerçek hayatta  da kendisine dünya nimetlerinin en hayırlısı verilir. Sıkıntısı varsa sıkıntısı gider, hastalığı varsa iyileşir.

 

Rüyada Ağrı Çektiğini Görmek

Rüyada ağrı çektiğini gören kişi iş sahibi ise işinde yeni atılımlar yapacağına işaret eder. Bu yeni atılımlardan bol kazanç elde edeceğine ve zenginleşeceğine yorumlanır.

 

Rüyada Ahtapot Görmek

Rüyada ahtapot görmek iki şekilde yorumlanmaktadır. Rüyada ahtapot yakalayan kimse, hayatına giren fırsatları çok iyi değerlendirecek ve işsiz işe iş bulacak, iş sahibi ise zenginleşecek demektir. Aynı zamanda çevrenizdeki kişilerden hakkınızda bir çok dedikodu duyacağınızın da habercisi olmaktadır.

 

Rüyada Akrabanın Öldüğünü Görmek

Rüyada öldüğünü gördüğünüz akrabanın gerçek hayatta daha uzun bir ömür yaşayacağına ve hastalığı varsa iyileşeceğine delalet eder.

 

Rüyada Akrebin Soktuğunu Görmek

Rüyada bir akrep tarafından sokulduğunuzu görüyorsanız gerçek hayatınızda sıkıntıların olduğunu ve kötü haberler almaya devam edeceğinizi göstermektedir. Rüyada akrep görmek, dikkat etmeniz gereken yakında yaşanacak sıkıntıya ve çevredeki tehlikeli insanlara dikkat çeker.