B Harfi ile Başlayan Rüya Tabirleri

B Harfi ile Başlayan Rüya Tabirleri

B Harfi ile Başlayan Rüya Tabirleri

 

Rüyada Bacağı Olmayan Birini Görmek

Rüyada bacağı olmayan birini görmek işlerinizin rast gitmediğine, başınıza bir felaket geleceğine ve işlerinizin kötüye doğru gideceğine delalet eder. Rüyasında bacağının eksik olduğunu gören kişi tek bacağını kaybetmişse işlerindeki aksaklığı, eğer iki bacağını birden kaybetmişse mücadelede yalnızlık yaşayacağını ve tüm sorunların üstesinden tek başına gelmesi gerektiğini düşünmelidir.

Rüyada Balkon Yıkadığını Görmek

İş hayatında çok başarılı insanlarla ortaklaşa iş yapacağınıza işaret eder. Rüyada balkon yıkadığını görmek hayırlı haberler alınacağına, mal ve mülkte zenginlik olacağına delalet eder. Rüyasında balkona çıkan bir kişi hayatında yeni ve güzel sürprizler ile karşılayacağını düşünmelidir.

 

Rüyada Bal Kabağı Görmek

Rüyada bal kabağı gören çok yakın bir dostunuzun topluluk içerisinde utanç bir duruma düşeceğine tanıklık edeceğinizi gösterir. Rüyada görülen bal kabağı her zaman aklınızdaki düşünceler ile gerçekte olan realitenin birbirinden çok farklı olduğunun göstergesidir.

 

Rüyada Bahçeli Ev Görmek

Rüyasında bahçeli bir evde olduğunu gören kimse çok hayırlı işlere vesile olacağına işaret edilir. Bu kimse gerçek hayatında da dünya nimetlerinin en güzellerinden faydalanır ve çocukları da helal lokma yer demektir. Bahçeli ev rüya içerisinde hem bu dünyanın hem de diğer dünyanın yani ahiretin nimetlerinden faydalanmaya işaret eder.

 

Rüyada Bağış Yaptığını Görmek

Çocuklarınızdan birini evlendireceğinize işaret eder. Rüyada bağış yaptığını gören evlendireceğiniz çocuklara mal, mülk vereceğinizi ve onları çok mutlu edeceğinizi de göstermektedir. Yaptığınız bağış içerisinde bozuk para var ise sadaka vererek bazı sıkıntılardan kurtulma şansınızın olduğu şeklinde yorumlanır.

 

Rüyada Baba Olduğunu Görmek

Rüyada baba olduğunu gören kimse iki şekilde yorumlanmaktadır. Birincisi gerçek hayatında güzel haberlerin gelmesini bekleyen bir kişi olduğunu ve bu haberlerin çok yakın zaman içerisinde geleceğini göstermektedir. Rüyada baba olduğunu görmek için diğer yorum ise hayat düzeninde gerçekleşen değişimlerin, kolay bir süreç içinde gerçekleşeceğine yorumlanmaktadır.

 

Rüyada Babasıyla Kavga Ettiğini Görmek

Bu rüyayı gören kişi gerçek hayatında emir almaktan hoşlanmayan birisidir ve rüyasında babasıyla kavga ettiğini gören kimsenin rüyası, kafasının dikine gittiği şeklinde yorumlanır.

 

Rüyada Babasından Dayak Yediğini Görmek

İki şekilde yorumlanmaktadır. İlki çok hayırlı işler yapacağına ve ailesini bu işler ile mutlu edeceğine işaret etmesidir. Diğer bir yorum ise başına kötü olaylar geleceğine ve yaptığı işlerde hayır olmadığına işaret etmektedir.

 

Rüyada Bavul Toplamak

Rüyasında bavul topladığını gören kimse için çok büyük işler başaracağı söylenir. Rüyada bavul toplamak çok güzel bir rüyadır. Sık sık seyahatlere çıkacağınıza ve büyük bir iş adamı olacağınıza delalet eder. Rüyada valiz toplamak da aynı şekilde yorumlanır.

 

Rüyada Başının Döndüğünü Görmek

Genellikle hayırsız bir rüya olan baş dönmesi görmek, hayırla yorumlanmalıdır. Aksi takdirde tüm hayatın değişeceğine ve bu değişimlerin iyi olmadığına yorumlanmaktadır.

 

Rüyada Bağırarak Ağladığını Görmek

Rüyada bağıra bağıra ağladığını gören kimse hayatında çok müjdeli haberler alır. Rüyada bağırarak ağladığını görmek iyi haberler alınacağına ve bu haberlerin çok hayırlı olduğuna yorumlanmaktadır.

Rüyada Bahçe Suladığını Görmek

Görülen rüyalar arasında çok hayırlı bir rüya olmaktadır. Kişinin hak yolunda olduğuna ve bu yolda birçok ibadet yaptığına delalet eder. Bu rüyayı gören kişi bol bol dua etmeli ve ibadet etmelidir.

 

Rüyada Bağlama Çaldığını Görmek

Çok yakınınızdan birinin sizinle derdini paylaşacağına ve bu derdi öğrendiğinizde ona çözüm bulmak için çok uğraşacağınıza delalet eder.

 

Rüyada Babasının Öldüğünü Görmek

Rüyada babasının öldüğünü gören kimse, sağlık problemleri çeker. Bu problemler küçük rahatsızlıklardır ve hemen atlatılır.