Bir İsteğin Gerçekleşmesi İçin Okunacak Hacet – Dilek Duası

Bir İsteğin Gerçekleşmesi İçin Okunacak Hacet – Dilek Duası

Bir İsteğin Gerçekleşmesi İçin Okunacak Hacet – Dilek Duası

Bir isteğin gerçekleşmesi için okunacak hacet – dilek duası ve duanın kabul olması için yapılması gerekenleri en doğru üslup ile açıklamak için bu yazıyı kaleme aldık ve Sayın Hatipoğlu’nun mübarek ramazan ayında okuduğu ve tavsiye ettiği dileklerin gerçekleşmesi için okunacak dua ektedir.

Tüm isteklerinizin gerçekleşmesi ve dualarının kabul olmasını allahtan niyaz ederim.

AMİN

Rabbimden niyaz ederim

İsteklerinizin gerçekleşmesi için okunacak dualarınızı kabul etsin.

(AMİN)

Dua, yaratıcı ve her şeyin sahibi Allah (c.c) arasında iletişim aracıdır. Dua ile rabbimizden manevi isteklerde ( bizi bağışlamasını, affetmesini, cennetine koymasını ) bulunabileceğimiz gibi, dünyevi istek ve dileklerde de bulunabiliriz. Bu isteklerimizde bulunurken istediğimize uygun dua ile rabbimizden niyaz etmemiz daha doğru bir davranıştır. Nasıl ki susuz kaldığımız zaman yağmur duası okuyor isek, her hangi bir dileğimizin gerçekleşmesi için de dilek dualarını okur, hacet namazlarını kılarız. Önemli bir noktayı da hatırlatmakta fayda var. Bir dileğimizin gerçekleşmesi ya da gerçekleşmemesi sonucu hayır mı şer mi sadece Allah (C.C.) bileceğinden o dileğimizde her daim hayırlısı ile niyet etmeliyiz. Hacet namazlarına diğer yazılarımızda değineceğimizi belirterek dilek duası hakkında bilgileri bu yazımızda paylaşacağız.

Dilek (Hacet) Duası Okunuşu

Dilek Duası

“Bismillahirrahmanirrahim”

Estagfirullah min külli mâ kerihallah, Estagfirullahel’azîm ellezî lâ ilahe illâ hüvel hayyel kayyûme ve etûbü ileyhBir müslüman, dualarım neden kabul olmuyor dememelidir. Bunun için isyan etmemelidir. İstediğiniz şeyin gerçekleşmesi, hayal ettiklerinizin gerçekleşmesi için duaya devam etmeli. Allaha yalvarmalı kesinlikle duaya hamd ve besmele ile başlamayı unutmamalıdır.

Önce Allah’a hamd olsunDilek (Hacet) Duası Anlamı

Razı olmadığın şeylerden, yaptıklarımı affet ve yapmadıklarımı yapmaktan koru! Kendisinden başka ilah bulunmayan Hay, Kayyum ve Azîm olan Allah’a istigfar eder ve günahlarıma pişman olup O’na sığınırım.

Bir isteğin gerçekleşmesi için dilek duasında zikir çok önemlidir.

Tek seferde okunmalıdır.

Dilek (Hacet) Gerçekleşmesi İçin Zikir


Dileklerin Kabulü İçin Okunacak Dua

Nihat Hatipoğlunun kendim için bunu okuyorum dediği dua


Abdülehad Serhendi hazretleri buyuruyor ki;

“Yâ Allah, Yâ Rahman, Yâ Rahîm, Yâ Kavî, Yâ Kâdir”


70 kere, “Yâ Allah, Yâ Rahman, Yâ Rahîm, Yâ Kavî, Yâ Kâdir”okuyup da dua eden, ne isterse istesin, Cenâb-ı Hak duasını kabul eder ve ne muradı varsa verir.

Tek tek 70 kere okunmaz. Tamamı sıralı okunup başa dönülür, bu şekilde, tamamı 70 kere okunur. Allah rızası için okumalı. Bir seferde 70 defa okumalı, 71 olsa olmaz, yanına başka isim konsa olmaz, bu bir şifredir. İsm-i a’zam, ism-i Celal, Esma-ül Hüsna’dır. Her namazdan sonra okuyana ne mutlu! Hiç olmazsa günde bir defa okumalı. Dilek için kırk gün kadar okumalıdır.

Türkçe Dilek (Hacet) Duası

Türkçe Dilek (Hacet) Duası

“Yâ Rabbi! Sana yalvarıyorum. Sevgili Peygamberin Muhammed aleyhisselamı araya koyarak, senden istiyorum. Ey çok sevdiğim Peygamberim Muhammed aleyhisselam, seni vesile ederek, Rabbime yalvarıyorum. Senin hatırın için kabul etmesini istiyorum. Ya Rabbi, bu yüce Peygamberi bana şefaatçi eyle! Onun hürmetine duamı kabul et!”

Dilek (Hacet) Duası Kabulü İçin Nelere Dikkat Edilmeli?

İstek duası
İstek duası

Duanın kabul edilmesi için bazı şartlar vardır. Duanın kabul edileceğinden şüphe etmemeli, şartlarına riayet edilip edilmediğinden şüphe etmelidir. Gereken şartlara riayet etmeden duanın kabul edilmesini beklemek uygun olmaz.

 • Dualarım niçin kabul olmuyor dememelidir.
 • İstenilen şeyin olmaması, duanın kabul olmadığını göstermez. Onun için duaya devam etmeli!
 • Bela gelmeden önce çok dua etmelidir.
 • Duaya hamd ve salevatla başlamalıdır.
 • Yalvararak dua etmelidir.
 • Günah işlemeyen dille dua etmelidir.

Peygamber efendimiz, (Allahü teâlâya günah işlemeyen dille dua edin) buyurdu. Böyle bir dilin nasıl bulunacağı sual edilince, (Birbirinize dua edin! Çünkü ne sen onun, ne de o senin dilinle günah işlemiştir) buyurdu.

Dilek (Hacet) Duası Nasıl Yapılmalı?Allah’tan bir isteği olan bol miktarda İstiğfar okumalıdır.Bir dileği olanlar bunun için adakta bulunurlarsa dilekleri daha kolay kabul olunur.Dua ederken Hz. Muhammed (s.a.s)’i aracı etmek, dileklerimizin kabul olmasına sebep olacaktır. Peygamberimizi vesile ederek yapacağımız duaları, Rabbimiz kabul edecektir.

Dilek (Hacet) Duası Hakkında Hadisler

“Allahü teâlâ, duanızı kabul eder. Dua ettim, hâlâ duam kabul olmadı diye acele etmeyiniz! Allahü teâlâdan çok isteyiniz! Çünkü kerem sahibinden istiyorsunuz.”

“Mümin dua edince, Allahü teâlâ, Cebrail’e, “Ben onu seviyorum, isteğini hemen yerine getirme!” Facir [günahkâr] dua edince de, “Ben onun sesini sevmiyorum. İsteğini hemen yerine getir” buyurur.”

“Çalışmadan dua eden, silahsız harbe giden gibidir”

Dilek (Hacet) Duası Hakkında Rivayetler

Kör bir zat gelip

-Ya Resulallah! Allahü teâlâya dua et, gözlerim açılsın) dedi. Peygamber efendimiz de,

-Güzel bir abdest al! Sonra, “Yâ Rabbi! Sana yalvarıyorum. Sevgili Peygamberin Muhammed aleyhisselamı araya koyarak, senden istiyorum. Ey çok sevdiğim Peygamberim Muhammed aleyhisselam, seni vesile ederek, Rabbime yalvarıyorum. Senin hatırın için kabul etmesini istiyorum. Ya Rabbi, bu yüce Peygamberi bana şefaatçi eyle! Onun hürmetine duamı kabul et!”duasını okumasını söyledi. O da, abdest alıp dua etti. Hemen gözleri açıldı.

Çok Okunanlar

kutsaldinislam


499 YORUM

 1. Avatar

  Allah (c. c) sizden razı olsun. Rabbim hayırlı ise tüm dileklerimizi gerçekleştirsin inşallah. Birşeyin olması için ol demesi yeter. Biz her zaman dularımıza devam edelim. Allah (c. c) yar ve yardımcımız olsun.

 2. Avatar

  Allah razı olsun

 3. Avatar

  Çok uğraştığımız olmasını istediğimiz çok sıkıntılı bir işimiz var hangi duayı okumalıyım

 4. Avatar

  allah sizden razi olsun

 5. Avatar

  ALLAH razi olsun sizden

 6. Avatar
  arda yağız kanat

  dileğimi dilicem allah sizden razı olsun

 7. Avatar

  Selamun aleyküm arkadaşlar ben bu duayı okumak istyrm ama kaç günde okumam lazım onu merak ediyorum lutfen yardimci olurmusunuz

 8. Avatar

  Allah razı olsun mevlam cumlemizin dualarini kabul eylesin inşallah

 9. Avatar

  OĞLUM İÇİN SALATI TEFRİCİYE OKURMUSUNUZ HAYIRLI İŞ İÇİN

 10. Avatar

  Allah cumlemizden razi olsun ve dualarimizi kabul etsin in sha Allah.

 11. Avatar

  ALLAH bilerekden ve bilmeyerekden yaptigimiz gunahlarimizi aff eylesin in sha ALLAH amin.

 12. Avatar

  allah herkesin duasını kabul etsin hayırlısıyla

 13. Avatar

  Allah ben de icinde olmakla her kezin duasini kabul etsin,gunahlarini affetsin inshallah

 14. Avatar

  Rabbim herşeyden önce cümlemizden razı olsun, cümlemizin hayırlı dualarını kabul etsin, gönlümüzdekileri hakkımızda hayırlı kılsın inşallah.
  Amin

 15. Avatar

  İnşallah gerçekten duam kabul olur o kadar çok istiyorumki 2 yıldır deli gibi dua ediyorum inşallah Allah benim duamı kabul eder tabi hepimizin inşallah

 16. Avatar

  Rabbim dualarimizi kabul etsinn… Amin

 17. Avatar

  ALLAH kabul etsin inşallah

 18. Avatar

  Sizde benim için bu duayı okur musunuz Allah rızası için lütfen Abdülehad Serhendi hazretleri buyuruyor ki:
  70 kere, “Yâ Allah, Yâ Rahman, Yâ Rahîm, Yâ Kavî, Yâ Kâdir”okuyup da dua eden, ne isterse istesin, Cenâb-ı Hak duasını kabul eder ve ne muradı varsa verir.

 19. Avatar

  Allah razi olsun hepimizden

 20. Avatar

  banada dua edin lütfen sıkıntıdayım valah

 21. Avatar

  Allah razı olsun

 22. Avatar

  Her duâ kabul oluyo mu

 23. Avatar

  bana dua edin lutfen universitete girmem icin sinavim var

 24. Avatar

  Rabbim butun dualarinizi kabu etsin icimdede benim dualarimi aminn

 25. Avatar

  Sizde benim için okurmusunuz sınavların iyi geçmesi icin

  • Avatar

   Allah (c.c) Sınava Girecek Tüm Öğrenci Arkadaşlarımıza Kolaylıklar Versin İnşallah…
   Emeklerini Zai Etmesin, Haklarında Hayırlısını Nasip Etsin İnşallah…
   Amin…

 26. Avatar
  Allah candır

  Allah hepimizden razı olsun . Kimin ne dilek duası varsa hayırlısıyla kabul etsin..

 27. Avatar

  Allah inşallah tüm herkesin dualarını kabul eder dileklerini yerine getirir…

  • Avatar

   Selamun Aleyküm Kardeşlerim, Bacılarım.Benimde Söyleyemeyecğim bir derdim var.Sadece Rabbime Söyleybiliriyorum.Sizden Ricam Allah Rızası İçin Dua’nıza banada yer verin çaresizim bugün derdi olanları dinledim ve herkese dua ettim Rabbim İnşallah kabul eder.Lütfen banada dua edin Hepinizden Allah razı olsun Rabbim derdinizin devasını Tez Elden versin inşallah.. dualarınızı bekliyorum…

 28. Avatar

  lisedeyim alan seçimimi yapıyoruz ben yiyecek içecek hizmetleri bölümüne gitmeyi her şeyden çok ama çok istiyorum hayallerimin en büyük parçası bu ve eğer ben bu bölüme girebilirsem hayallerime ilk adımımı atmış olucam siz ricam şu Allah rızası için lütfen o alana girmem için dua eder misiniz şimdiden edecek olan herkesten Allah binlerce kez razı olsun :)

 29. Avatar

  Allah razı olsun..

 30. Avatar

  inşaallah duam kabul olur yarabbim

 31. Avatar

  Selamlar ve saygılar,
  Benim uzun süredir bir dileğim var. Hacet Dua’sını , diğerlerini de, ben de şimdi okuyacağım. Lütfen, rica ediyorum, dileğimin hayırlısıyla en kısa sürede , her an olabilir, şu andan itibaren, bunu RABBİM ‘den kalbimin en derinliğinden diliyorum hep. Sizden rica ediyorum, benim dilediğimin gerçekleşmesi için hayırlısıyla, en nihayet, lütfen benim için Duâ eder misiniz? Çok uzun zamandır RABBİM ‘e Duâ ediyorum ve kalbimden diliyorum dileğimi. Çok üzülüyorum, benim için Duâ ederseniz, size minnettar kalır, sizin için de zaten aynen Duâ ederim, insanların birbirlerine Duâ etmeleri, daha faydalı olduğunu düşünüyorum. Allah sizden bin razı olsun, sizlerin de dilekleri hayırlısıyla kabul olur İNŞALLAH, AMİN. ALLAH’a emanet kalın. Saygılar

  • Avatar

   sizin için dua edicem. tüm kalbimle….

  • Avatar

   Allah cümlemizin dualarını dileklerini kabul etsin bende hem kendim hem de aynı anda sizin için dua edicem.sizde benim 3 yıllık sözlümle ayrıldım bir araya gelmemiz için dua edin lütfen

  • Avatar

   Sevgilim kardeşim Allah ne muradin varsa versin tüm haberlerini kabul etsin sana birmdua tavsiyesinde bulunayim salati tefriciye duasi bu duayi 4444 dava eksiksiz bir şekilde oku günü belli değil ne kadar erken bitirilen o’ kadar cabuk kabul olur diye düşünüyorum yine de Allah bilir ne zaman kabul olacagini.ne fazla ne eksik tam 4444 tane okuyacaksin okunmaya başlamadan önce iki rekat namaz kil 10 istiğfar 10 salavat getir hacetni duyabilecegin şekilde uç defa söyle bismillahirrahmanirrahim de ve salati tefriciyeyi okumaya başla dilersen tek basina oku dilersen bir kaç kişiye sabit ama dagittigin sayilari unutma ve okuyacagindan emin olduğun kişilere ver atiyorum bir komşuna 100 tane verdim okumasi için okuyamadi veya okudum dedi ama aslında okumadi ise Duan kabul olmaz ve okumayan kişiye günah olur o yüzden guvendigin kişilere dagitmani tavsiye ederim benimde bir hacetim var aklindan beni de gecirirsen sevinirim ismim zehra duani bekliyorum kardeşim Allaha emanet ol Rabbim hacetini en Lisa zamanda kabul etsin

  • Avatar

   İnşallah dileklerin kabul olur kardeşim kimin ne dersi ne sıkıntısı varsa allahım yardımcı olsun bütün mübinlrin duasını kabul etsin Rabbim benim içinde dua edemisiniz

 32. Avatar

  Merhaba,
  Yaklaşık bir aydır çok üzgünüm. Kalbim alev alıyor sanki. temiz kalbinizle benim için dua eder misiniz. İçim çok yanıyo :( Rabbim kimsenin içini yakmasın…

  Rabbim razı olsun sizlerden.

 33. Avatar

  Selamınaleyküm

 34. Avatar
  ALLAH’ın bir kulu …

  Selamün aleyküm herkese. Dileği olan herkesin ALLAH gönlüne göre versin . Ben üniversiteyi bitirdim ama iş konusunda bir türlü kısmetim açılmadı . Bana da ALLAH rızası için dua eder misiniz ? Hayırlısıyla benim de rızık kapım açılsın . Dua edenden de etmeyenden de ALLAH razı olsun .

 35. Avatar

  Allah rızası için lütfen çok istediğim bir şey var hz MUHAMMED ( s.a.v) araya koyuyorum bu yorumu okuduktan sonra elham okuyup duamin kabul olmasını diler misiniz ALLAH RIZASI ICIN

  • Avatar

   Okudum inşallah bizde olmak üzere Rabbim Peygamber Efendimiz (s.a.v) min hatırına dualarimizi kabul eder inşallah banada dua edin sevdiklerime kavuşayim Es Selâm aleyküm.

 36. Avatar

  Deniyor ki…
  Sevdiği kulun duasını sıkca duymak istediğinden Rabbil alemin kabul buyurmazmış hemen.
  Kötü günahkar ise de kul;derhal kabul bulunur imiş…sesini duymak istemiyor diye.!
  Ne acı bu
  Duamı defalarca duymak iste YA RABB.
  Hangi dünyalık SENİN LÜTFUNDAN SEVGİNDEN önemlidir ki.
  Bu bilgiye sayenizde ulaştım Allah razı gele inşallah

 37. Avatar

  ALLAHIM Eleerimi sana açtım ve senden istiyorum. Sen bizi şaşırtma bizi dogru yoldan ayırma. Aminn

 38. Avatar
  nese balıkçı

  kızımın üniversite sınavında tıp fakültesini kazanmasını istiyorum.kendisiiçin iyi bir gelecek dilediğimden.kendisi oralı olmuyor.gençlik rüzgarında.ALLAHIM duamıkabul etse.Eskidendualarımkabul olurdu..ama şimdi dünya hayatına çokmu sarıldık acaba…Lütfensizde bu dileğimin gerçekleşmesi için bir dua edermisiniz?

 39. Avatar

  Lütfen boyumun uzaması için dua eder misiniz, çok uzuyor bu durum beni.Allah duanizi,muradinizi kabul eyler inşallah.

 40. Avatar

  Benim yuvam dagildi esimin evine donmesi icin dua edermisin

 41. Avatar

  Cümleten iyi günler. Ikibuçuk senedir eşimden ve çoçuklarımdan ayrıyım. Allah (c.c.) rızası için eşime, çoçuklarıma, yuvama geriye kavuşabilemem için banada dua edin lütfen…
  Allah´ ım cümlemizin muradını bağışlamayı nasip etsin inşallah…

 42. Avatar

  ben sevda benım ıcınde dua edın neolursun hayırlı bı yuva ıstıyorum

 43. Avatar

  Bende evlenmek istiyorum hayirlisiyla banada dua esernisiniz

 44. Avatar

  VAR OLAN HAKKIMIZ ELIMIZDEN ALINDI MAHKEMEYI KAZANMAK İÇİN DUA ISTIYORUM ALLAH RAZI OLSUN.

 45. Avatar

  Yasadigim sehir cok küçük. Küçük oldugu icin cok fazla dedikodu var disari ciksak dedikodu zaten ciksakta gezecek cok yer yok cikmasan ayri dedikodu buradan baska sehire tasinmak istiyorum hangi dualari okuyabilirim?

 46. Avatar

  Sizden dua istiyorum işten haber bekliyorum güzel bir haber gelirse çalışmaya devam edeceğim ne olur duanızı eksik etmeyin iş yerinden en kısa zamanda haber gelsin

 47. Avatar

  Slm bu duayla ilgili sorum olcakdi
  1: sabahlarimi yoksa aksamlarimi okunacak
  2: kac gün okunlacak 7 yada 14mü…
  3: siralmasi ilk önce ne okumali: mesela ilk önce dilek hacet duasi (estafirullah min külli..) ondan sonra dilek hacet zikir (ya allah, ya rahman…) ondan sonra türkce hacet duasi (ya rabi! Sana yalvariyorum…) ve en son bunlari okudukdan sonra dileyi söylemek! Bu siraylami okunacak
  4: hacet duasi (estafirullah min külli..) nekadar okunacak 1, 3, 7…
  5: hacet duasi türkce (ya rabi sana yalvariyorum..) ne kadar okunacak 1,3,7
  Cevap icin simdikden tesk. Ederim
  Saygilarla

 48. Avatar

  Merhaba arkadaslar ALLAHrizasi icin Rabbim hayirli bir es nasip eder insALLAH bana dualarinz beklerim hakkiniz helal edin

 49. Avatar

  Allah razı olsun Allah hepimizin iyi dualarını dileklerini bu mübarek aylarda kabul eylesin..

 50. Avatar

  Selamınaleykum rabbimin bana vermiş oldugu en güzel hediye oğlum konusamıyor allah rızası için banada dua edermisiniz

 51. Avatar

  sevdiğim bir çocuk var ama gerçektende çokkkk seviyorum. hani onun için herşeyimi veririm. bir ara çıktık ama hiç beni sevmedi. 1hafta kadar çıktık 1 aydır benden ayrıldı. başkasını seviyormuş. ALLAH RIZASI için bana dua edin lütfennn lütfen. ben pek imanlı biri değilim eğer duası gerçekleşen birileri varsa lütfen benim içinde etsin. herkez edebilir lütfen çünkü artık yaşayamıyorum. çok seviyorum onu. lütfen dua edin benim için

  • Avatar

   Allah kabul etsin ben senin için dua ettim aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum kardeşim dediğim insan benim onu unutmam için sevdiğim çocukla çıktı şimdi ikiside birbirine aşık

  • Avatar

   Allah içten yapılan duayı kabul eder inşallah.ben 27 yaşındayım yıllar önce ettiğim dualar 21 yaşındayken kabul oldu acele etmemek gerekiyor herşeyin bi zamanı var ve hala farkediyorumki içimden gelerek ettiğim dualar kabul oluyor Allah dualarınızı kabul eder inşallah.

  • Avatar

   Merhaba ceren bak canim Allah kimseye kötülük getirecek dileklerde bulundurmadan ben inanıyorum ki senin hakkında hayirli olan bu bak zaten cikmissiniz senimsevmemis ve ayrilmis sen seviyor olabilirsiun ama unutmaya calis Rabbimden mhayirlisini iste hayirsiz olup basina bir bela acmaktansa hayirlimolup uzak dursun.yinede kavusman için dua ederim ama hakkında hayirliysa canim benim

 52. Avatar

  Bende herkezden dua bekliyorum hayirlisiyla atanayim insallah Rabbim tum isteyenlerde nasip eder insallah

 53. Avatar

  Selamün aleyküm ben yanlız ve çaresiz bi bayanım kiralarımı ödiyemedim evsaybim evden attı gogula girip zuhal masat yazarmısın kimsesiz kadının dramı çıkcak okuyun ama kimse yardım etmedi gidecek yerimyok amcamın oglundayım ev yengemin oldugundan terastaki odada kalıyodum ablası gelcekmiş gitmem gerekmiş napcam bilmiyorum nolur allah rızası için banada dua okurmusunuz aglamaktan yazamıyom devlette saip çıkmıyo nolur dua edin

 54. Avatar

  Çok istediğim iki dileğim var rica etsem bana dua edermisiniz

 55. Avatar

  Ben 1 yildir dua ediyorum allah rizasi icin benim icinde dua edin sewdigime kawusmak istiyorum ve onunla hic ayrilmamak istiyorum lutfen dua edin YÜCE RABBIM HEPIMIZIN DUALARINI KABUL EYLEYE

  • Avatar

   Şimdi gordum duani insallahhhh kabul olmuştur innşallahhhhhh bende sevdiğime kavuşabiliym nolur dua edin bana üç yıldır uğraşıyoruz nolur dua edin o bana hayırlı bir eş olsun nolur

 56. Avatar

  Aca ba dilek için günde bir kere okusam yeterlimi

 57. Avatar

  Öncelikle herkesin dualarını Allah kabul etsin.
  Benim sizden ricam sözlümle 2 gün önce ayrıldık yapmış olduğum bi hatadan dolayı pismanim benim için yeniden birleşmemiz için lütfen. 70 kere, “Yâ Allah, Yâ Rahman, Yâ Rahîm, Yâ Kavî, Yâ Kâdir”okuyup da dua eden, ne isterse istesin, Cenâb-ı Hak duasını kabul eder ve ne muradı varsa verir.

 58. Avatar

  allah rızası için benim içinde dua edermisiniz borçlarımız bitsin ve ayrı bir evimiz olsun…hepinizden allah razı olsun..

 59. Avatar

  birde bu duayı kaç gün ne kadar okumamız lazım yardımcı olurmusunuz

 60. Avatar

  Ne olur banada dua edin çok zorda yim calismiyorum cocugum küçük kimse yok baksin dua ederseniz çok sevinirim

 61. Avatar

  merhaba
  benim icinde dua edermisiniz allah rizasi icin 24 senedir sevdigimle kavusamadik

 62. Avatar

  oğlum için banada dua edermisiniz..iki yıl oldu hala işi yok işlerinin açılması için dua edermisiniz şimdiden ALLAH razı olsun

 63. Avatar

  Okadar sıkıntıdayım ki napıcamı bilmiyorum bana dua edin güzel bir liseye gitmek istiyorum eyer gitmesem aiylem beni okutmicak allaha her zaman dua ediyorum ben buna inanıyorum cenabı allah bir kapıyı kapatır bir kapıyı da açar neolur bana dua edin yoksa hayatım kararıcak.

 64. Avatar

  Benim bir isteğim var ama gerçekleşmesi bu dünyada biraz imkansız bilim bilet yapamaz duayı okusam olur mu

 65. Avatar

  Bu dualarin hepsinimi okumaliyiz birde kac gün okumaliyiz cevap verirmisniz lutfen

 66. Avatar

  Bu dualarin hepsinimi okumaliyiz birde kac gun okumaliyiz

 67. Avatar

  Şimdiden bana dua eden ve etmeyen kişilerinde dyaları kabul olması dilerim RABBIMDEN benim bir hayalim var onun icin cok ugrastim suan elimden tek sey dua etmek ediyorum da fakat benim duam bana edilecek dua kadar temiz degil onun icin lutfen benden dualarinizi esirgemeyin dualarinizi bekliyorum allah herkesten Razi olsun

 68. Avatar

  Merhaba . Benim bir sevgilim var ve beni yanlış anlıyor . Bana güvenmiyor . Yanlış tanıyor. Bir kaç kere giydiğim kıyafetlerden dolayı bana çok kötü şeyler söylüyor . Ne yapmalıyım . Benden ayrılabilir . Ama ben kötü niyetle yapmadım hiçbirşeyi . O demese bile dikkat ederim giyinmeme . Onu çok seviyorum kaybetmek istemiyorum . Lütfen yardımcı olun benim için dua edin . Bana yol gösterin ne yapmalıyım :-(

 69. Avatar

  Merhaba güzel insanlar. Üniversite sınavına girip güzel bi puan yaptım sonra istediğim üniversitenin yetenek sınavına girdim sonucu tamamen şans lütfen benim.içinde hacet duası okur musunuz inşallah kazanırim. Rabbim hayırlısıysa nasip etsin

 70. Avatar

  Dua huzurdur

 71. Avatar

  Merhaba 1 hafta sonra filan ünüversite tercihlerim belli olcak itfaiyecilik bölümü gelsin diye dua edermisinz

 72. Avatar

  Allah hayırlı olacak dualarımızı kabul etsin banada dua edermisiniz

 73. Avatar

  Slm benimde nerdeyse bir senedir çocuğum olmuyor ne kadar dua varsa okudum hamile oldum sonra Bebeğimi kaybettim karnimdayken şimdi aynı duaları gene okuyorum ne olursunuz sizde benim için okuyun şimdiden allah hepinizin duasını kabul etsin.amin….

 74. Avatar

  Slm benimde nerdeyse bir senedir çocuğum olmuyor ne kadar dua varsa okudum hamile oldum sonra Bebeğimi kaybettim karnimdayken şimdi aynı duaları gene okuyorum ne olursunuz sizde benim için okuyun şimdiden allah hepinizin duasını kabul etsin.amin….

 75. Avatar

  Slm. ben bir senedir evliyim bebeğim, olmuyordu.dualar ediyordum, hamile oldum. bebeğim, karnimdayken onu kaybettim.aynı duaları gene okuyorum.ne olursunuz banada dua ettin. hamile olum şimdiden sizinde dualariniz kabul olsun. amin…

 76. Avatar

  Eşimin hayatında bir kadın var ne olur bana dua edin eşim bu kadını bıraksın yuvasına evine sarılsın yoksa yuvam yıkılacak

  • Avatar

   Allahim yardim etsin bir önce akli başina gelsin yuvasina dönsün sizlere bağlı bir insan olsun Rabbim dualarini kabul etsin peygamber efendimiz yüzü hürmetine

 77. Avatar

  Allah ım bize hayırlı kullarının olduğu hayırlı kapılar aç tez zamanlarda Allah ım hayırlısıyla başka şehre ver nasibimizi

 78. Avatar

  Arkadaşlar ben oglum için salavatı tefticiye okuyorum yardım edermisiniz

 79. Avatar

  Allah sizden razı olsun

 80. Avatar

  Allah ım inşallah dualarımızı kabul et

 81. Avatar

  Bende yeni tesvik vercem bu gece rabbime ellerimi acacam kabul olsun die amin ins kabul olur.

 82. Avatar

  Ne olur bana dua edin .kaynanam ve görümcee yüzünden esimden ayriliyorum.bir senedir ayriyiz.lütfen dua edin yuvam yikilmasin.allah rizasi için dua edin bana .

 83. Avatar

  Ben nisanlanmak üzreydim sevdigim benden ayrıldı sevdigim ile tekrar barısmak için hangi duayı etmem lazm hepinizden allah razı olsun cennete girmeyi nasip etsin işallah

 84. Avatar

  10 yaşındayım ve babam kumar oynuyor. Hangi duayı okumalıyım ? Lütfen zor durumdayız. Bizim için dua eder misiniz ?

 85. Avatar

  10 yaşındayım yaşındayım babam kumar oynuyor. Hangi duayı okumalıyım ? Lütfen yardım edin zor durumdayız. Dua okur musunuz ?

 86. Avatar

  Slm cnn lütfen bizeee dua edinin herkesin fistiklari var B izimm yokkk allah başta olmak üzere bize versinn sonrada bütün olmayanlara dualarinizi bekliyorummm aminnnn insalllahh bizimmde olurr rabbbim sen buyuksunn

 87. Avatar

  Allah hepimizin duasını kabul eylesin

 88. Avatar

  ben hayırlı bir iş için dua ettim inş olur… :)

 89. Avatar

  Çok güzel bir lise kazandım ama lisenin yurduna sadece 18 kız alıyolar eğer yurda kabul edilmezsem ev tutmak gibi bir imkanım yok ve mecburen okula gidemiyeceğim lütfen dualarınızı eksik etmeyiniz

 90. Avatar

  Merhaba Allah rizasi icin dilek hacet duasini okuya bilirmisiniz cok uzun zamandir gerceklesmesini istedigim dilegim var Allah okuyandanda okuyamayandanda razi olsun …

 91. Avatar

  Arkdaslar bende sevdgim kizla evlene.bilmek icin rabime sigindim.insallah bnm.duami gorur.kabul.eder hayrli gcler dualarniz cani gonulden.kabul olsun.insallah

 92. Avatar

  Hayırlı gunler hepinize ilk once allah hepinizin duasini kabul etsun insalah alah temiz agizla yapilan dua yi geri cevirmezmis bir birimize dua edlim su an cok dua ya ihtiyacim var herseyi yapmamam ragmen kabul olmayan dikegim var insalah bana dua edin dualarim siizlerle ozellikle cocugu olmayanlara allag yardim etsin bir kapi acsin lutfen bana da dua edin

 93. Avatar

  Allah razı olsun benim ALLAH tan tek dileğim dinin istediklerini yerine getirmek derslerinde başarılı olmak inşallah oda olacaak .

 94. Avatar

  Arkadaşlar benim içim aşırı sıkıntı da çok bunaliyorum. Allah rızası için lütfen bana dua edin başımda bir bela var ondan kurtulmam için bana dua edin
  Allah da sizin dualarınızı ve dileklerinizi kabul etsin inşallah.

 95. Avatar

  Selam eleykum ben sinav girecem benim için çok önemli dua edermisiniz bide çocuk için dua bekliyorum hepinizden şimdiden allah razı olsun kardeşlerim

 96. Avatar

  Biz birbirimizi çok seven iki asigiz..ama asmamiz gereken büyük problemlerimiz var..bizim içinde dua edin lütfen..isimlerimiz birol ve sevilay

 97. Avatar

  Allah’ın izniyle hafız olmak istiyorum fakat yurdun kontejanı dolu yedeklerdeyim arkadasım da yedeklerdeydi onu aldilar ben daha alt siralara dusmusum yedeklerde uste cikmam gerekiyor Nolur kardeslerim hepiniz bana dua edin eger yurda girersem bana dua edenleri unutmayacagim insallah

 98. Avatar

  Lütfen dua edin benim için Victoria secretta manken olmak istiyorum dualarinizj bekliyorum lütfen allah inşallah herkesin duasını kabul eder

 99. Avatar

  Bm 25 yaşındayım annemle babamı kaybettim 3 sene oldu annemi kaybedeli babamada 7 sene oldu hem yetimin hem öksüz tek başına kaldım anlam evli onun yanında kaliyrum lütfen bana dua edin karşıma hayırlı bir es çıkarması için artık kimseye yuk olmak istemiyorum bana anne baba olacak hayırlı bir es çıkarsın emin aminn

 100. Avatar

  Arkadaşlar neb de Üniversite sınavına girecem allah rızası için bana da dua edermisiniz çok ćalışıyorum

 101. Avatar

  Arkadaşlar bi de deneme sınavına girdim dua edin ondan da yüksek alayim

 102. Avatar

  Kardeşimin sınıfında 2.sınıfta bi çocuk var çocuğa annesini göstermiyolar yaklaşık 1 senedir ve çocuk gördüğüm kadarıyla çok mutsuz oyun oynamıyor babaanneyle yetinmek zorunda lütfen çok dua edin ki belki babasının kalbi yumuşar da annesine kavuşur lütfen dua edin

 103. Avatar
  Melek Aksın

  Selamin Aleykum bende Istanbula medreseye gitmek istiyorum fakat babam izin vermiyor lütfen gidebilmem icin dua edin :((

 104. Avatar

  Abu hayat
  Selamünaleyküm sevgili kardeşlerim ben medine de yaşıyorum adım Hüseyin çıkılmaz bir borcun içine düştüm şuan mahkemelik oldum ve Sizlerden benim için dua etmenizi istiyorum lütfen Allah rızası için dua edin kardeşinize medineden selam

 105. Avatar

  Banada duâ edin arkadaşlar benim kocam erkek çocuk için 2 yiltir ayriyiz iki evli kizim var kocam başka kadınlarla gününü gün etiyor ben tek başıma mucadele etiyorum kocam geri dönmesi için duganiza ihtiyacım var. Yüce Allah hepinizin dualarini kabûl etsin inşallah bende sizlere dua etiyorum allah cc razi olsun sizden

 106. Avatar

  16 ekim de sınavım var iyi bi puan almam lazım bana da dua edermisiniz inşallah. Yerleşiyim bi yerler

 107. Avatar
  YarenGülcan

  Allah rizasi icin Askimla Annecimle bize dua edermisiniz 1buçuk seneden beri ayriyiz ama bulusuyoruz haftada 2 3kez her hafta ev ariyoruz ama cok pahali tutamiyoruz kavuşmak icin birsuru dualari ettik ama birturlu olmuyor Allah rizasi icin yardim edin

 108. Avatar

  Benim içinde dua edermisiniz bàsimdaki musibetten kurulman istiyorum

 109. Avatar

  Çok sıkıntıdayim. Ya ilahiyata yada medreseye gidicem ikisinide istiyorum fakat yurt ikisine birden izin vermio okuldan ayrilmami istiyo dua edin de ikna edebileyim lütfen dua edin

 110. Avatar

  Allah herkesin duasını kabul etsin

 111. Avatar

  Rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah. Allah rızası için bana da dua eder misiniz kpss sınavım var. Allahım dualarınızı kabul etsin inşallah.

 112. Avatar

  Allah rızası için benim içinde dua eder misiniz ? 4 senedir sevdiğim adam beni sevsin istiyorum Allah’tan hep diledim sabrettim bazen canım çok yandı yine de isyan etmeden istedim rabbim herkesin gönlündeki temiz olan dualarını kabul etsin kalbindeki masum temiz duyguları eksik etmesin

 113. Avatar

  Benim için dua eder misiniz Kuran kursu hocası olmak ve peçeye girmek istiyorum Allah rızası için dua edin bana

 114. Avatar

  bende sevdiğime kavuşmak için dua ediyorum. rabbim bütün müminlerin duasını kabul etsin,dileği olanların duasını kabul etsin sizde benim için dua ederseniz sevinirim ben de sizler içinde dua ediyorum. dualarınız inşallah en kısa sürede kabul olur. amin. amin.amin.

 115. Avatar

  Banada dua eder misiniz cok zor durumdayim esim benim yüzümden hapishaneye girecek ve benim iki tane kizim var biri iki aylik digeri 14 aylik tek çarem de rabbim kimin duasi kabul olur bilinmez

 116. Avatar

  Bu hacet duasi için yukarıda zikir var onun hakkında bi bilgnz var mi ya da yapanlar

 117. Avatar

  Ben istemedgm bi insanla evlendiriliyorum Allh rizasi için bana da dua edin

 118. Avatar

  Ben bu sene sınava girdim ve şimdi istediğim okula girmeye çabalıyorum. Her gecede dua ediyorum. Birgün gerçekleşicek biliyorum. Sizde benim için dua eder misiniz ederseniz çok sevinirim :)

 119. Avatar

  Merhaba Rabbim hepimizin duasını kabul eyler inşallah benim bir sevgilim var mükemmel bir insan ve esnaf dua edin ailem beni ona versin hayırlısı ile kabullensinler lütfen dua edin :'(

 120. Avatar

  Kardeşlerim üniversiteyi yıllar önce bitirdim ve yıllardır işsizim benim için dua eder misiniz ? Rabbim hepimizden razı olsun…

 121. Avatar

  Allah hepimizin yardımcısı olsun benimde 10 yıldır çocuk hasreti çekiyorm bana da dua eder misiniz Allah razi olsun Allah kabul etsin inşallah.

 122. Avatar
  Allahın bir kulu

  Ben 1000 tane İhlas okumaya karar vermiştim ama çok uzun sürüyor okumaya başlayalı bir buçul saait oldu ve ben daga 300 tane okuyabildim.Acaba buna devam etmeyip de bu sitedekini okusam kabul olur mu?

 123. Avatar

  Hayırlı günler bn Nuran 5aydir eşim cezaevinde 8 gün sonra mahkemesi var 8yasinda kardelen isminde kızım var gözünün yaşı dinmiyor kızım için Allah rızası için eşimin tahliye olmasi için dua edermisiniz lütfen

 124. Avatar

  Rabbim dualarınızı kabul etsin.
  Benim çok fazlaca borcum var okuyabilecek kardeslerimden dua bekliyorum insanlara karşı çok mahcup durumdayım 7 yaşında kızım var okula yeni başladı arkadaşlarına çok ozeniyor ama benim elimden birşey gelmiyor işlerim çok ters gidiyor.
  ALLAH rızası için bana dua edebilecekler esirgemesinler benden. Hepinizden allah razı olsun.

 125. Avatar

  Allah sizden razı olsun umarım herşey gönlümüze göre olur herşey düzelir

 126. Avatar

  Selamın aleyküm. Salı günü devlet dairesine girmek için mülakatım var Allah rızası için dualrınızı benim içinde eder misiniz? Rabbim herkesin dualarını kabul eylesin.

 127. Avatar

  Allah rızası için benim içinde dua edermisiniz ben ne yapsam olmuyo ama dua etmeyi bırakmıyorum sizden de ricam bnm içinde dua başkalarının o kişi için yaptıgı dualar tez kabul olurmuş az biseyde olsa o da beni sevsin ya rabbim sen büyüksn

 128. Avatar

  Abimin kısmeti açılması için dua eder misiniz Allah rızası için temiz kalpli yüreklerin duasına ihtiyacımız var lütfen

 129. Avatar

  Cocuklarimi babasi gostermiyo dilegim onlari almak bana dua ederseniz cok sevinirim allah kimseyi evlatlarindan ayirmasin amin

 130. Avatar

  Merhaba benim adım mihrican 35 yaşındayım 10yaşında bir oğlum var ve ben karaciğer kanseri tedavisi görüyorum benim için de dua edinAllahın izniyle bu hastalığı yenmek istiyorum iyişallah da yenicem çünkü benim 10 yaşında bir oğlum var onun bana ihtiyacı var.

 131. Avatar

  cok sıkkıntıdayım: cocuklugumdan belli sevdiğim bir kız var onunla mutlu olmak istiiyorum bir türlü kendime bağlayamıyorum ne zaman kendine teklif etsem baskasını sevıyorum ben onunla cok mutluyum falan dio ama ben onsuz yapamıom akllımdan kötü kötü seyler gecior lütfen allah rızası için ne yapmam gerekiyor yardımcı olurmusunuz … şimdiden cok cok tessekur ederım..

 132. Avatar

  Öncelikle Herkese Selamın Aleyküm;
  Ben 16 yaşındayım 10.sınıfa gidiyorum ilerde polis olmayı çok istiyorum.Polis olursam öncelikle niyetim kurban kesmek onun için ne yapmayalım hangi dualar okumalıyım…

 133. Avatar

  Bende mezun oldum işe girmek için dua ediyorum ailem sıkıntıda bir an önce işe girmem gerekiyor lütfen sizde dua eder misiniz. Rabbim yazan herkesin dularını kabul eylesin İnşAllah. Amin.

 134. Avatar

  Benim kızımı elimden aldı eşim bir ay oldu mahkeme gününe kadr alamıyorum ne olur dua edin allah kimseye evlat hasreti yasatmasin

 135. Avatar
  Selin soyturk

  Başımda bir bela var ama Allahım’a dua ediyorum hic vazgeçmedim vazgecmeyecegim bana da dua ederseniz çok sevinirim. Allah hepimizin dualarını kabul eylesin

 136. Avatar

  Bir isteğim var ilk de efa bu kdr büyük bir dilek diledim kabul olur inşallah

 137. Avatar

  Yuce tanrim butun sevenleri bir birine kavustursun her kesin gonlune gore versin insallah lutfen benim icinde dua edermisiniz cok zor durumdayim maddi sikintilarimiz var sevdigim kisinin suan satilik dairesi var eger satilirsa bir araya gelicez bulusacagiz yoksa ayrilma ihtimalimiz var onu kaybetmek istemiyorum bizim icinde dua ederseniz cok sevinirim allah hepimizden razi olsun simdiden her kese cok tesekkur ederim hepimizin dualari kabul olur insallah Amin…

 138. Avatar

  Arkadaşlar evlenmek istediğim kızın babası vermiyor duanizda banada yer verirseniz sevinirim

 139. Avatar

  Bende 13 yasindayim banada dua edermisiniz bobrek yetmezligim var

 140. Avatar

  Allah rizasi icin benim.ucinde dua edetmisiniz malulen emekli olmak icin basvurdum.
  Emekli sigortasi doktordan rapor takep etmisti doktor raporu emekli.sigortasina göndermis insallah Allah in izni ile olurum.
  BAna yardimci olun hangi dualari okumam gerek

 141. Avatar

  Allahlm çok $ükür

 142. Avatar

  “Allah’dan tek bi istegim var inşallah kabul olur. Allah sesimi duyuyo ya rabbim ne olur sen duy sesimi” arkadaşlar ben anlamadım bu duadaki isimleri tek tek 70 kere mi okicaz yoksa hepsini biden 70 kere mi okicaz. Ne olur syleyin bana

 143. Avatar

  Arkadaşlar bu duadaki isimleri tek tek 70 kere mi okicaz yoksa birden hepsini 70 kere mi okicaz anlamadm.

  • Avatar

   70 kere, “Yâ Allah, Yâ Rahman, Yâ Rahîm, Yâ Kavî, Yâ Kâdir” yani bunu peş peşe okumanız gerekiyor. Sadece 70 kere Yâ Allah değil de, 70 defa “Yâ Allah, Yâ Rahman, Yâ Rahîm, Yâ Kavî, Yâ Kâdir” 5 Esma’yı aynı anda okuyacaksınız

 144. Avatar

  Ben hiç görmediğim birini 3 yılı aşkın seviyorum . Onu Allah rızası için sevmeye niyetlenmiştim. Onu çok seviyorum Allah tez vakitte beni onun kalbine yerleştirin nasibime . Lütfen bana da dua edin kalbim çok acıyor onu başkasıyla görmeye dayanamıyorum . Su an samimi gelmiyor olabilir belki size sevgim ama ben onu masumca sevdim istedim ilk ve son olsun Allahın huzuruna saf sevgimizle çıkalım ama6-7 ay önce benden vazgeçti:(

 145. Avatar

  Sevglim ayrıldı bana dönsün sizlerinde dualarını bekliyorum teşkr

 146. Avatar

  Merhaba sizin büyük bir hayran izin sizi çok seviyorum ve 11 yasindayim bunu yayinlarsaniz çok sevinirim

 147. Avatar

  Mrb bana dua eder misiniz kayboldum dinime çok düşkün bir çocuktum büyümek zorunda kaldım güven duygusu hiç yok yanlizligi çok davet oldum herkes birşey diyor ama yaşatiklari herseye sevdiklerim için sustum olmuyor daha fazla dayanamayacagim ölmek istiyorum elimden çocukluğum gencligim herşey alındı bana zulüm yapanlar la aynı cenneti bile paylasamam cehennemde yanmaya razıyım dayanamıyorum sevdigimle kavuşmak için dua bile edemiyorum o çoktan ailesini kurdu nasıl dua adım yuvası bozulsun diye yaşamak neden bu kadar zor

 148. Avatar

  Yuvam dagilmak uzere bi dua edermisiniz.allah razi olsun herkezden rabbim yardimcimiz olsun

 149. Avatar

  Allah razı olsun Allah ne muradınız varsa versin Emeği geçenlere teşekkürler Allah ne dileğiniz varsa kabul etsin

 150. Avatar

  Allah rızası için bana dua eder misiniz kiradayim ve kirayı vermekte çok zorluk çekiyorum rabbim bütün darda olanların yardımcısı olsun amin

 151. Avatar
  Berna yazıcı

  İnşallah Allah hepimizin duasını hayırlısıyla en güzel şekliyle kabul etsin. Yorumlardan okuyabildiklerime ismen dua ettim. Siz de inşallah benim için edebilirseniz çok sevinirim. Kiminin parası kiminin duası demişler. Zor bir yıl beni bekliyor inşallah kalp lırmadan maddi zorluk yaşamadan ailecek atlatabiliriz. Amin.

 152. Avatar
  Berna yazıcı

  İnşallah Allah hepimizin duasını hayırlısıyla en güzel şekliyle kabul etsin. Yorumlardan okuyabildiklerime ismen dua ettim. Siz de inşallah benim için edebilirseniz çok sevinirim. Kiminin parası kiminin duası demişler. Zor bir yıl beni bekliyor inşallah karşılıklı olarak kalp kırmadan maddi zorluk yaşamadan ailecek atlatabiliriz. Amin.

  • Avatar

   Slm bana da dua edermisiniz sewglim bana dönsün beni bıraktı 4 yıldır sewyorduk ama gitti ben onu çok sewyorum bana duaa edin bende okuyorum hergün sizdende dua bekliyorum

 153. Avatar

  Ben bir ameliyat geçirdim ALLAH rızası için çabuk iyilesmem konusunda dualarinizi eksik etmeyin.

 154. Avatar
  Hasan çelik

  Selam in aleykum 6 gün sonra boşanma davam var bırde kızım var hem esımı hemde kızımı coksevıyorum zordurumdayım allahrızası ıcın sevduğumi aıleme kavuşmak ıcın hasan ve gözde ıcın

 155. Avatar

  Allah har bir sevani qovuwdursun Amin butun xeyirli dualarimiz qabul olsun Amin

 156. Avatar

  benim esim evde durmuyor alah sen ona yadim et icine merhamet koy onu kotuluklerden koru ona akil ver bana donsun amin islh

 157. Avatar

  Arkadaşlar yakınımın yanında kalıyorum kayınpeder insafa gelrse kendi evime gelicem inşallah birde Saliha bir evlat styoeum hatırlısını versn rabbim banada dua edin ne olur rabbim sizin de sıkıntılarınızı kuçultsun inşallah

 158. Avatar

  Arkadaslar bu yazimi okuyan herkese yalvaryrm benim basimda bir bela var ALLAH rizasi icin bana dua edermsn şimdiden ALLAH sizden razi olsun

 159. Avatar

  bende sizden memur olmam için dua istiyorum Rabbim hepimizin duasını kabul etsin İnşallah

 160. Avatar

  Yorumunuz

 161. Avatar

  Bana. Herks. Hayrina. Duga. Etsin. Cok. Sintifayim

 162. Avatar

  Selamın aleyküm ben özel hatekat ve askeri sınavlara hazırlanıyorum Allah rızası için bana dua edermisiniz dualardan başka bi çözüm yolu yok lütfen birer kere bile olsa olurmusunuz teşekkürler

 163. Avatar

  Bana da sevdiğime kavuşmam için dua eder misiniz?

 164. Avatar

  Esim için hayırlı duvarlara ihtiyacım var çünkü ondan başka kimsem yok ne olur duva edin hepinizden alh razı olsun

 165. Avatar

  RABBİM hakkımızda hayırlısını versin dualarımızı kabul etsin inşallah.AMİN.

 166. Avatar

  bende herkez gibi günahkar ve aciz bir kulum kimin ne derdi varsa şuanda hastanelerde yatan hastalarımıza derdi olan kullara borçlu olan kullara aç ve açıkta olan kullara dua bekleyen tüm müslümanlara ALLAH yar ve yardımcı olur inşallah herkezin duvaları ve dilekleri kabul olması dileklerimle hepinizden ALLAH razı olsun lutfunu ve keremini bizlere bağışlasın inşallah.AMİN.

 167. Avatar

  Namazın farz ve sünnetlerini kılan kişi, oturduğu yerde önce bir Âyetü’l-Kürsî’yi okur ve sonra 33 defa “Sübhânallah”, 33 defa “Elhamdülillah” ve 33 defa “Allahü ekber” der ve yüzü tamamlamak için bir defa, “Lâ ilâhe illâllahü vahdehû lâ şerîke leh, lehül mülkü ve lehül hamdü ve hüve alâ külli şey’in kadîr” (Şerîki, ortağı ve dengi olmayan Yüce Allah, birdir, O’ndan başka ilâh yoktur. Mülk O’nundur. Medih, övgü, yalnız O’nadır ve OYüce Allah, her şeye kâdirdir.) derse, yaprak dökümü gibi günahları dökülür ve mîzanda ağır gelen sevaplar kazanır.

  Hayırlar, başka hayırları ve şerler, başka şerleri çeker. Dinin direği ve en büyük hayır olan namaz da, bu gibi hayırları çeker. Bu gibi büyük hayırlar ve büyük sevaplar, beş vakit namazı düzenli bir şekilde kılan gerçek Müslümanların namazın dışındaki yan gelirleridir.

  Namazın sevapları ile ilgili bir şeyler yazmaya çalıştım. Gerçeği söylemek gerekirse, bu yazdıklarım, Allah katında kabul olunan bir vakit namazın sevabı yanında, denizden bir damla niteliğinde kalır.

  Çünkü Rabb’ul Âlemîn olan O Yüce Allah’ın hazinesi o kadar boldur ki, şu kısacık dünya hayatında hikmetinin gereği, en sevmediği kullarına, torunlarının bile asırlarca yiyip tüketemeyeceği malları, mülkleri ve katrilyonlarla ifade edilemeyecek servetleri vermektedir.

  İnanan, îmân eden, emrini tutan, el bağlayıp boyun büken ve huzurunda secdeye kapanan sevdiği kullarına, sonsuzluk âlemi olan Cennet’te niye kat, kat fazlasını vermesin?

  Yere atılan bir tek buğday, bir tek mısır tanesini yüzlerce katı çoğaltarak, sapı ile samanı ile ve talaşı ile tekrar insanlara ve hayvanlara rızık olarak veren O Yüce Allah..

  Bir tek kiraz çekirdeğinden, bir tek incir çekirdeğinden, önce koskocaman ağaçları yaratan, yemyeşil yapraklarla donatan ve sonra her yıl yüzlerce, binlerce meyveyi kullarına rızık olarak veren O yüceler yücesi Allah (Celle Celâlühû);

  – Namazda okunan Kur’an’ın her bir harfini, Tekbir’in, Tesbih’in, Tevhîd’in, Hamd’ın, Tehıyyat’ın ve Salâvat’ın her bir harfini, yüzlerce, binlerce, onbinlerce katı çoğaltarak, niye mahşer yerindeki mîzânımıza koymasın?

  – İnancından dolayı, İslâmi yaşantısından dolayı, bu geçici dünyada ezilen, aşağılanan ve zulme uğrayan mazlum kullarını niye cennetinde ebedî mutlu etmesin?

  Selam ve dua ile..ne diliyosk ALLAH tan dileyelim o herşeye gücü yeten ve kudret sahibidir.nmazımızı dosdoru ve huşu içersinde kılmayı ve kıla bilmeyi bizlere nasip etsin ALLAH inşallah.

 168. Avatar

  Benim de 32 yaşında bekar oğlum var babasız öksüz büyüttüm küçüçük yaşından beri sabahın erken saatinden akşamın geç saatine kadar çalışan güzel huylu ağır başlı biri . onun hayırlı biriyle hayırlısıyla evlenmesi için dua ediyorum sizlerde onun için dua ederseniz çok memnun olurum allah dualarımızı boş çevirmesin inş allah herkesin duasını kabul etsin amin ..

 169. Avatar

  HERKESE SELAMIN ALEYKÜM
  Bu hafta Rabbim’in izniyle polislik spor mulakatım var. Allah rızası için banada dua eder misiniz. Çok istiyorum bu mesleği gönülden istiyorum. Allah’ım koluma bacaklarıma güç kuvvet ihsaneyler inşallah. Hepinizden Allah razı olsun

 170. Avatar

  Selamın ALEYKÜM Kardeşlerim bu mesajı dikkatli okuyunuz İşlerim ters gidiyor olumsuzluklarla karşılaşıyorum. Geldimu üst üste geliyor bunaldım Ruyalarimda bile Mutluluğu göremiyorum ya kabuslar görüyorum yada sıkıntılarla karşılaşıyorum. Düşünün rüyada bile Mutluluğu göremiyorum.. Kardeşlerim işleriminrast gitmesi için huzurlu mutlu bir hayat için Maddi Manevi zengin olmak istiyorum Kaç yıl oldu kurbanımı kesemememin üz7ntüsü içerisindeyim.ALLAH Rızası için bu kardeşinize dua edin. ALLAH TEALA Hepimizin dualarını kabul buyursun iNŞAALLAH

 171. Avatar

  Benim de bir hatamdan dolayı başımda çok büyük bir problem ve içimde bir sıkıntı var lütfen bana da dua eder misiniz öyle ihtiyacım var ki Rabbim’e dua ediyorum tabi ki ama ailemde söz konusu lütfen bana da dua edin Allah’ım hepimizin dualarını kabul etsin hayırlıların hayırlısını nasip etsin inşallah

 172. Avatar

  ben 9 aydir sevgilim var wimdi evlenmek istiyoruz amma aylem razi gelmiyor bunun icin nasil bir dua etmem gereki yo

 173. Avatar

  benim de babam çok hassta dua edermisiniz

 174. Avatar
  Hasan aşkı

  Ben üniversiteye yeni başladığımdan beri yeni tanistgm biri vardı 3 ay çıktık şuan bnm yüzümden ayrıldık pişmanım şimdi cooook dua ediyorum barışmak için tekrar inşallah barisiriz tekrardan onu canımdan çok seviyorum Hasanimm

 175. Avatar
  Hasan aşkı

  Yorumunuz

  • Avatar

   Benim 4 yıllık sevgilim vardı ayrıldık :( onu çok seviyorum barışmak istiyorum Allah kimseye daha büyük bir dert vermesin tabiki ama Allah’ım senden bu kulunun bana dönmesini istiyorum sana yalvarıyorum . Benim için dua edermisiniz ben gördüğüm herkeze ediyorum :( Allah hepinizin duasını tez zamanda kabul eylesin inşAllah . Temiz kalbinizden dua bekliyorum tez zamanda barışmayı diliyorum :( hepimizin duasını kabul eyle ya Rab!

 176. Avatar

  Yarin cok önemli bir is görüsmem var, bu isin olmasini (hayirlisiyla) allahimdan cok istiyorum…

  “Yâ Allah, Yâ Rahman, Yâ Rahîm, Yâ Kavî, Yâ Kâdir”

  Dualarimi kabul eyle ya rabbi

 177. Avatar

  Yarin cok önemli bir is görüsmem var, bu isin olmasini (hayirlisiyla) allahimdan cok istiyorum…

  “Yâ Allah, Yâ Rahman, Yâ Rahîm, Yâ Kavî, Yâ Kâdir”

  Dualarimi kabul eyle ya rabbi

 178. Avatar

  Banada duvaedın yuvam için ıkıcocum var yuvam bozulmasın

 179. Avatar

  Arkadaşlar Cocuklarımdan ayrıyım kocamısevıyom Sevıyom yuvam dalıyo duvalarınıza ihdıyaçimvar lütven duvaedın bana buyu yuva bozulmasın rabım

 180. Avatar

  Yorumunuz

  • Avatar

   Adana ya kar yağmasını istiyorum.O gün doya doya kar ile oynarım.senelerdir umudumu kesmedim ve hala dua etmeye devam ediyorum inşallah gerçekleşir.Siz de isterseniz dua edebilirsiniz.Adana da kar görmeli ❄️❄️❄️❄️

 181. Avatar
  İsa bakır

  Oğlum 16/1/2017 Pazartesi polis özel hareket spor mülakatına girecek inşallah dualarınızı Esirgemeyin gayrısıyla inşallah

 182. Avatar
  İsim vermek istemeyen

  Çok güzel dilek duası teşekkürler

 183. Avatar
  İsim vermek istemeyen

  Lütfen ALLAH rızası için bana da karnemde teşekkür almam için dua edin ALLAH inşallah hepimizin cümlemizin dualarını kabul eder amin.

 184. Avatar
  Insallah dualarım kabul olur

  Başımızda büyük bir sıkıntı var 9 aydır ne olur bizim içinde dua eder misiniz ? Ben her gün yılmadan usanmadan dualarımı ediyorum,Allah hepinizden razı olsun dua edenlerin tüm sıkıntıları tez zamanda bitsin güzel mutlu hayırli günlere kavussun Amin

 185. Avatar
  Fatıma tüz zehra

  Benim içinde dua edin medreseye gitmek istiyorum. Nolurrrrr çok istedim . Noluurrr

 186. Avatar

  Benim kardeşim içinde dua edermisiniz işe girmesi için Allah bir kapı açar inşallah annemiz vefat etti biz küçükken onlara hem anne hem ablalık yapmaya çalışıyorum imkanlar dahilinde nolur dua edinde hayırlı bir işe girsin …

 187. Avatar

  Hocam ben bu duayı ve zikri 2 hafta okudum ama duam gerçekleşmedi. Nedeni ne olabilir ?

 188. Avatar

  sevgili arkadaşlar buğün 8 aydır ilk defa bir iş için başvurumun sonucunu alacagım ne olur dua edin adıma işim olsun Allah hepimizin dualarını kabul etsin inşallah

 189. Avatar

  Kardeşlerim s.a benim için dua etmenizi istiyorum vesvese korku için sıkıntılarım için lutfen dua edin vallahi çok ihtiyacım var nolur okuyup geçmeyin mustafa miraç adına dua edin Allah hepinizden razı olsun tüm islam aleminin iyi niyetli dualarını kabul etsin hayırlı kılsın hepiniz Allah’a emanet olun

 190. Avatar

  ALLAHUMME SALLI ALA SEYYIDINE MUHAMMEDIN VE ALA ALI SEYYIDINA MUHAMMED. LA İLAHE İLLALLAHU VAHDEHU LA ŞERIKE LEH LEHUL MULKU VE LEHUL HAMDU VEHUVE ALA KULLI ŞEY İN KADİR.

 191. Avatar

  Bir günahkar Hz. Ebubekir’den dua istemiş çok günahım var bana dua edermisin demiş. Hz. Ebubekir’de ellerini açmış ve bir günahkar diğer günahkardan dua istiyor ikisinide affeyle demiş.

 192. Avatar
  Gökçe bahalı

  Gerçekleşmiyor dilekler

 193. Avatar

  Nolur banada dua edin sevdiğime kavuşabiliym ve o bana hayırlı bir eş olsun çok ihtiyacım var lütfen dua edin çok zor durumdayım

 194. Avatar

  Nolur banada dua edin gönlümde ki hakkına en hayırlısı olsun lütfen çok zor durumdayım Allah için dua edin

 195. Avatar

  Sevdiğim adamla evlenmek için dua ediyorum nolur sizde dua edermisiniz. Rabbim hepinizin duasını kabul etsin inşallah amin.

 196. Avatar
  Ersan kaplanoğlu

  Selamünaleyküm benimde durumu itibari ile bi arkadaşımda bi kısım alacağım var benim içinde dua edin dostlar Rabbim cümlemizin dualarını kabul buyursun inşallah

 197. Avatar

  benim bir sıkıntım var ve sıkıntımı gidermek için kendime ve sizlere dua edeceğim sorunlarımı çözmek için hergün dua kumayı yılmayacağım

 198. Avatar

  arkadaslar ve hocam esimin yiilar once yanlis bi durum yuzunden basina is gldi iki cocugum var esimin hapise girme riski var sizden dua istiyorum ALLAH RAZI OLSUN DUA EDENLARDEN

 199. Avatar
  Hatice Akgül

  ALLAH nasip etmeyeceği seyi hayal ettirmeZ (HZ OSMAN)

 200. Avatar
  muhammet baysal

  rabbim ol derse olur.kün fe yekün. arkadaşlar benimde çok derdim var.eşimden hiç suçumuz yok biri büyü yaptı ve boşandık 2 aydır peşinden koşuyorum gel diye gelmiyor lütfen banada dua edermisiniz . birleşmeyi gelmesini çok istiyorum. hergün rabbimden onu istiyorum.

 201. Avatar

  ne olur benim içinde dua edin..eşim beni hep aldatıyor suan evi terk etti.2 tane evladım var.köpek olsun pişman olsun bana yaptıklarına.

 202. Avatar

  Sevdiğim kız kan kanseri lutfen hayır dualarınızı eksik etmeyin iyi olmasını çok istiyorum

 203. Avatar

  Rabbım dualarınızı kabul etsin inşallah allahım kullarını çok sever onların üzülmesine kıyamaz yeterki siz tevbe edip alaha tevekül edin dualarınızın kabul edilimesi için duacıyım <3

 204. Avatar
  Serdar Kaan Kesen

  Arkadaşlar benimde başımdan çok kötü bir olay geçti ve bu olayın hiç bir zaman ortaya çıkmamasını ve aklıma gelmemesini istiyorum benim için çok kötü bir olay küçükken yaşanmış. Dualarınızı bekliyorum ALLAH hepinizin duasını kabul etsin inşallah . Amin.

 205. Avatar

  Bende cok dua ettim cok sukur kabul etti

 206. Avatar
  meryem tekkol

  70 defa okudum kaç defa okuduğumu karıştırmamak için bir deftere alt alt on sıra ve her sırada 7 eksi olacak şekilde 70 eksi attım
  bir kere okuyup bir eksiyi artıya çevirdim tüm eksiler artı olunca 70 tane okumuş oldum.

 207. Avatar

  Selam ben çok dertliyim çünkü o kadar dua ederim bir türlü başaramiyorum bilmiyorum neden bir kabul etse Allah’im varya dünyami değiştirecek inşallah yapar istediklerimi kurban olduğum Allah’im ne olursun kabul eyle dileklerimi ne olursun siz ne derseniz o olur sadece ol derseniz olur kurban olduğum Allah’im ne olursunuz sizlerde dua edin isteklerimin kabul olmasi için ne olursunuz Allah rızası için AMÍN….

  • Avatar
   Yasin özkaya

   Abla sabret Allah Sabra denk erdemdir yeterli sen sabret bnde sen gibiyim sabret dua et elbet Allah hepimizin duasını kabul eder inşallah

 208. Avatar

  Allahın selamı üzerimize olsun..çok dualarınızı bekliyorum!!

 209. Avatar

  polis olmak istiyorum benim içinde dua ederseniz sevinirim. :)

 210. Avatar

  Arkadaslar sevdigim bir kiz var ona kavusmam için bana dua edermisiniz

 211. Avatar

  bugun ben bu dua ni OGEDAY GIRISKEN ucun okudum insallah bugun o SAMPIYON olar amin

 212. Avatar

  Bana dua edebilirmisiniz notlarim cok dusuk ve beni okuldan cikartma ihtimali varm icim cok køtu

 213. Avatar

  Abilerim ablalarm lütfen istediğim liseye gidebilmem için bana dua edermisiniz lütfen :(

 214. Avatar
  Fatma AYDOĞDU

  Çok faydalı bir şey Allah(c.c.) sizlerden razı olsun…

 215. Avatar

  Ben cok buyük sikintidayim allah rizasi icin benide dualarinizin arasina katin allahim darda kalıp derman bekleyenlerin dualarini kabul etsin .vermek sana yakisir rabbim istesiklerimizin hayirlisini bizlere nasip et ins burada yazan larinda dertlerine isteklerini duy yarabbi amin

  • Avatar

   hepimiz için dua ediyorum ALLAH hepimiz için herseyin hayırlısını versin hepimizin gönüllerine su serpsin…

 216. Avatar

  az once namaz kıldım dua ettım hep canım yanınca huzuruna cıkıyorum ve fark ettımkı hep huzuruna cıkıyım die bana bunu yapıyor belkı çok canım yanıyor cok caresızım cok gunahkarım alkol zına uyusturucu herseyı yaptım daha dun yaptım cok canım acıyor yinede dua etmekten baska carem yok benım aılem anam babam herseyım EFENDIMIZ VE ALLAH onlardan baska gıdecek kapım yok ben sızlere dua ettım sızde bana edın nolur ıcımdekı o acı dınsın artık gerekırse omrumden omur alsın ama nolur su cektıgım dınsınnn hayırlısı neyse o olsun…

  • Avatar

   Allah yardımcın olsun doğru söylüyorsun benzer sıkıntım var benimde başımda Allah inşallah dualarımızı kabul eder insan başına gelince anlıyor ondan başka kimsenin yardım edemeyeceğini

 217. Avatar

  arkadslar benımde ıstedıgım okul çıkmadı ıstedıgım okul çıkası ıcın dua edıyorum sızde dua edersenız cok sevınırım alllh ıns hepimizin dualarnı kabul buyurur ..

 218. Avatar

  Ben bir yere sevdiğim insanı gormek için gidecem bir türlü gidemiyorum kardeşlerim isalh Allah CC bizim bütün Müslüman kardeşlerin duasını kabul etsin dualarınızı bekliyorum selamün aleyküm

 219. Avatar

  Ailem icin dua istıyorm

 220. Avatar

  Arkadaşlar Allah bana örtünme, kapanma aşkını versin, etrafımdakiler ne der diye düşünmeyeyim. Namazlarımı düzenli kılabileyim ve Allah onun razı olduğu birbirimizi çok sevebileceğim bir eşi bana nasip etsin. Birbirimizin yolu olalım. Çevrem güzelleşsin. Güzel arkadaşlarım olsun ve Allah kötü insanlarla karşılaştırmasın diye dua eder misiniz? Allah razı olsun

 221. Avatar

  Allah merhamet etsin ne diyeyim ,acil duaya ihtiyacimiz var ,Allah icin dua edermisiniz

 222. Avatar

  Allah herkezin duasıni kabul etsin

 223. Avatar

  Allah’ım inşallah derslerini geçerim

 224. Avatar

  Benim annem kanser hastası durumu hiç iyi degil babamz yok annemden başkada kimsemiz yok dua edin allah anbemizi bize bağışlasın

 225. Avatar

  Lütfen ban a dua edin allahım, ne olur ben imam hatip Lisesini kazanır im ben ve arkadaşım allahım ne olur lütfen bana dua edin

 226. Avatar

  hocam ben yaklaşık 1-2 yıldır dua ediyorum yalnız kabul buyurmuyor nasıl daha hızlı kabul olmasını sağlarız

  • Avatar

   Sabret kardesim Allah her duayı duyar işitir geç kabul etmesininde hikmeti vardr sen duada ısrar et ve sakın kabul olmuyo diye düşünme

 227. Avatar

  Benim istediğim bir lise var ve su anda okuduğum lisenin hakkım olmadığını düşünüyorum.Banada dua edermisiniz. Allah hepinizin dualarını kabul etsin

 228. Avatar

  Selamunaleykum arkadaşlar kardeşim yatalak 7 yasında makinaya bağlı onun için dua edermsisniz lutfen

 229. Avatar

  inşallah dualarımız kabul görülür amin

 230. Avatar

  Benimde basımda bir olay var. Bir cocugu sevıyorum ailem desteklıyor ama abim istemiyor. İstemeye gelecekler. Allahım’a hep dua ediyorum hic yilmadim yilmayacagim. Allahım hakkımda haırlı olanı nasıp etsın. Lütfen benim içinde dua edin kurtulayim artık. Allah hepimizin dualarini kabul eylesin ben dua ederken tüm Müslüman alemine ediyorum sizde benden dualarinizi eksik etmeyin ne olur. Allah yardimcimiz olsun

  • Avatar

   ALLAH hepimizin dualarımızı kabul eylesin inşallah istekleriniz yerine gelir benimde isteklerim var benim için dua okursanız memnun olurum ben almanyada kutluyorum istedim türkiyeye dönmek temmeli ezan sesini özlüyorum bir çocuğum var türkiyede yetiştirmek istiyorum bazı sıkıntılarım var dua edin benim ismim nuran

 231. Avatar

  Selamün aleykumu ; ben nazan 7 aydır evliyim eşim ve ailesi yüzünden hayatım zindana döndü tanışma nişanlılık evresine kadar aramız biniyor bı kötü idi bunun sebebini hep uzaklık ve birbirimizi gorememzlige bağladım evlendiğimizde herşey düzelir hiç bı sıkıntımız kalmaz dedim ama aksine daha kötü olmaya başladı ailesinin her yaptığına bir şey demedim sustum sonra eşime açıldım bunları bunları yapmasın diye onlara söylemesini rica ettim her defasında duyma dediklerini boşver deyip durdu ailesi tarafından bunun devamı gelmeye başlayınca ailenle görüşmek muhatap olmak istemiyorum dedim o da bana ben gidiyorsam sende geleceksin diye baskı yaptı her onlarla yanyana geldiğimde hep alay edilip dalga geçildim bunu eşimin yanında bile yaptılar artik bu durum kavgaya dönmeye başladı dayak yemeye debaşladım hamile olduğumu öğrendim hamilelik esnasında eşimden gene siddeylt gördüm hamile halimle hala beni hirpalayip duruyor dönüp bı de bana hamile falan dinlemem seni öldürürüm diye dövüyor ben çok yoruldum evlenip huzurum olsun yuvam olsun Allah’ın dediğini yapayım dedim ama bana hediye değil bı cehennem azabı gibi geliyor ne yapacağımı bilmiyorum yoruldum boşanmak istiyorum yapamıyorum öldürmek istiyorum kendimi yapamıyorum Allah’ın verdiği iki cana koymak istemiyorum bana dua edin ne olur yalvarıyorum hepinize eşimden ayrılmak istiyorum beni terk Edip gitsin istiyorum bi daha yoluma çıksın istemiyorum dayanacak gücüm kalmadı sevmediğim insan ile aynı yatakta daha olmak istemiyorum yalvarırım dua edin bana yardım edin

 232. Avatar

  Allah içten yapılan duayı kabul eder inşallah.ben 27 yaşındayım yıllar önce ettiğim dualar 21 yaşındayken kabul oldu acele etmemek gerekiyor herşeyin bi zamanı var ve hala farkediyorumki içimden gelerek ettiğim dualar kabul oluyor

 233. Avatar

  Allah rızası için askerim bende dua istiyorum. Rabbim herkesin gönlüne göre versin… Amin.

 234. Avatar

  allahim sana yalvariyorum bir okul var orada okumak istiyorum ve benim 12 yasim varrrrrrr

 235. Avatar

  ne olur allah rizasi icin benim icinde dua edin, sevdigimlen ayrildik 3 sene sonra, neolur barisalim ve evleneyim onunla diye dua edin, nefes alamiyorum cok kotuyum, hayat durdu sanki, dualara siginiyorum, herkezin duasi kabul olur insallah

  • Avatar

   Bn size dua edicem Allah kavustrsun sizi sizde dua edin bnde isime geri doneyim

  • Avatar

   şu günlerde bende sevdiğimden ayrılmaktan çok korkuyorum ailem ayırmaya çalışıyor Rabbim sabır versin ben de size dua ederim

 236. Avatar

  Allah hepimizin duasini kabul etsin bn 10 kusur senedir calistigim isimden cikmak zorunda kaldim geri donmek istiorum hazmedemiyorum lutfen dua edin bu dayfadaki herkeson duasi kabul olsun insallah.. Bu gbi drumda duasi kabul olan varsa da bna bilgi verebilir mi acacna

 237. Avatar

  Allah hepimizin duasini kabul etsin bn 10 kusur senedir calistigim isimden cikmak zorunda kaldim geri donmek istiorum hazmedemiyorum lutfen dua edin bu dayfadaki herkeson duasi kabul olsun insallah.. Bu gbi drumda duasi kabul olan varsa da bna bilgi verebilir mi acacna

 238. Avatar

  açik lise de okuyorum liseyi bitirmek istiyorum ama bir türlu olmuyor surekli ev isinden dolayi fazla derse de çalisamiyorum lütfen bana dua edin okulumu bitiriyim

 239. Avatar

  Iyi gunler ben dua okurken basim falan tum bedenimde agri his ediyorum bilen varmi bunun neden oldugunu?lutfen yazsin bana

 240. Avatar
  bay isimsiz

  takdir almama az kalmis lütfen bana dua edin taktir alayim her sene taktir aliyom bu sene allah büyük insallah bu senede taktir alirim allah hepinizin duasini kabul eder insallah

 241. Avatar
  bay isimsiz

  ALLAHIM SEN BU DUA EDENLERİN DUASINI KABUL ET VE BENİM TAKTİR ALMAMI SAĞLA

 242. Avatar
  allah duanizi kabul etsin

  allah duanizi kabul etsin isallah

 243. Avatar
  kullanıcı

  Yüce Rabbim herkesin dualarını kabul etsin AMİNN

 244. Avatar
  gürkan yalçin

  allah razı olsun inşallah kabul olur

 245. Avatar

  Güzel kardeslerim hepinizin duaları kabul olur inşallah müminin Mümine ettiği dua kabul olurmus ablamin memurluk sınavı için ve ben ve kardesiminin dileği için de dua ederseniz sevinirim simdiden allah razi olsun

 246. Avatar

  Benimde basimda kötü belalar var ama allah işallah dualarımı kabul edecek

 247. Avatar

  Allahım subay olma hayalimi gerçekleştir. Ülkesi ve bayrağı için savaşan bir asker olmayı nasip et

 248. Avatar

  ben oruçluken allahtan öyle bir şey istedım ki benım gözumde imkansızdı ögel namazında allahtan istedım . ertesı gun daha ögle olmadan duam kabul olundu . denılıyorkı öyle bır dılle isteyın ki o dılle gunah işlememış olun sızlerden rıcam sız bana dua edın sız benım adıma gunah işlemedınız lutfen dua edın benım istegım tekrar olsun hayırlı olsun . allahım sen hepımızı koru dualarımızı gerı cevırme
  sen demedın mı kapınıza gelenı cevırmeyın . ey allahım bende kapına geldım azat et benı . sen demedınmı zulmedenlerı affedın ben nefsıme uyup zulmettım sen benı affet .sen demedınmı . sen demedın mı herşeyı benden isteyın . bak bız senden istiyoruz kulun olarak sadece ama sadece sana sıgınıyoruz . sen rahman ve rahim sin.duamı zı kabul et amin. amin. amin

 249. Avatar

  Çok saçma

 250. Avatar

  Allah hepimizin duasını hayırlısı ile kabul etsin.
  Benim için dua eder misiniz. Allahım eşim ile aram çok kötü. Ben yapsam düzelmiyor. Hep sinirli kızgın kavgalı. Allahım Berna kulunun yuvasına huzur ver eşi ile arasına uhuvvet ver kalplerini ferahlat der misiniz Allah rızası için. Teşekkür ederim.

 251. Avatar
  cluch case opening

  olmadı

 252. Avatar

  Sevdiğim kizi ailesi bana vermiyor kürt olduğum için kız arkadaşımla 3 senedir uzaktan konuşuyoruz 3 senedir hasretim ona görmüyorum fransa da yaşıyor gidemiyorum da. Bize de dua edin. Allahım herkesin yar ve yardımcısı olsun avuç içlerinde biriktirdiği duaları kabul etsin inşallah.. amin

 253. Avatar

  Yorumunuz

 254. Avatar

  Oglum ve gelin ayirimamak dua

 255. Avatar

  ogretmenim yer değişikligi yaptı en benim yanıma sevmefigüm arkadsşım koydu ama bir arkadaşım var o benim yanıma oturdun istiyorum bunun için hangi dua okumalıyım

 256. Avatar

  Sevdiğim insanla aram bozuldu koptuk gittik ben cok seviyorum yeniden onunpa kavuşmak istiyorum hangi dualari okumaliyim ona hayirlisiyla kavuşmak için

 257. Avatar

  Bu hacet duası nezaman kaç rekat namaz kılınacak ve yapılacak ben normalde namaz cok kılmayan arada kılan biriyim.sabah mi akşam mi gece yarısını bunları açıklayabilirmişim is rica erdem admin hayırlı kandiller

  • Avatar

   Pardon klavyeden dolayı kelimeler yanlış gitmiş. cok sikintim var insallah umutlarim var dualardan Yanibu dua tam anlamıyla ne vakit yapılacaktır hayırlı kandiller inşallah

 258. Avatar
  eylül günel

  ALLAH iyi yürekli kardeşlerimizin dualarını kabul etsin inşalllah .

 259. Avatar

  Selamun aleykum
  Ben cok sevdigim bir arkadas icin hidayete ermesi icin nasil dua ede bilirim?
  Bi takim misyonerlere bulasip aklini karistirdilar.

 260. Avatar

  Allahım Lütfen bu son senemde ortalamam yüksek olur ve başarılı bir liseye yerleşirim..AMİN…Rabbim Günlünüce versin.

 261. Avatar

  Benimde sevdiğim var ufak sebep için terk etti naptiysam.donmuyo geri donmesini istiyorum cok.seviyorm onu duam.kabul.olurmu

 262. Avatar

  insallah benim duamda gerçekleşir

 263. Avatar
  Lütfen hızlı dönüş yapın

  Ben bu duayı okusam ve dileğim yarına olmasını istersem olur mu? Acil olması gereken bir isteğim var.(yanında ek olarak ta dualar var.)
  Lütfen hızlı dönüş yapın.

 264. Avatar

  Canım abilerim ablalarım kardeşlerim benim başımda büyük sıkıntı var allah rızası için benim içinde salavat getirin benim içinde dua edin allah şimdiden razı olsun cumanız mübarek olsun

 265. Avatar

  Ne olur birisi bana dua etsin evlenmek istiyorum ailem istemiyor benimle aylardır konuşmuyor babam ben ne okumalıyım tez zamanda bu dertlerin bitmesi için

 266. Avatar

  Selamaleykum d’un basimda buyuk bir Béla vardi bu hacet duasini okudum ve rendevu ya gittim innanirmisin karsimdaki Adam yuzu hic gulmuyordu benihep tersliyordu hafta once ve ogun neolduysa Adama yuzu guluyor hier dedigimi tamam diyor dosyani kapatiyorum rahat il bidaha olmasin dedi béni affettti

 267. Avatar

  Ben 8.sınıftayım.okulda yapamayacağımız kadar ders veriyorlar.Yeni sistemde daha fazla zorlaştırıldı.eğer liseye geçiş sınavında anadolu lisesine gidemezsem başım belada olacak.Nolur yalvarırım dua edin.Tek dileğim bu.Her şeyden vazgeçerim ama bundan vazgeçemem.3 gün sonra sınav var.Bana dua edenin Allah tüm dileklerinizi inşallah gerçekleştirir.eğer sınavdan iyi bir puan alırsam söz size 100 tane ayet-el kürsi okuyacam.lütfen dua edin duanıza ihtiyacım var.

 268. Avatar

  “Dilek (Hacet) Gerçekleşmesi İçin Zikir” benim 40 günden az vaktim var benim bunu birkaç günde kırk gününki ladar yapsam olurmu?

 269. Avatar
  helin yıldırım

  Allah dualarımızı kabül etsin. Hastalara şifa yetimlere yoksullara yardım etsin borcu olanlara kolayık versin inşallah. Arkadaşlar pazar günü sınavım var lütfen dualarınızı eksik etmeyin. Benim gibi sınava gireceklere Allah zihin açıklığı versin AMİNNN

 270. Avatar
  Allah bizlerin duasını kabül etsin

  Allah dualarımızı kabül etsin. Hastalara şifa yetimlere yoksullara yardım etsin borcu olanlara kolayık versin inşallah. Arkadaşlar pazar günü sınavım var lütfen dualarınızı eksik etmeyin. Benim gibi sınava gireceklere Allah zihin açıklığı versin AMİNNN

 271. Avatar

  Umarım dualarım gerçekleşir

 272. Avatar

  Rabb’im kimin ne duası varsa kabul eder inşallah.Allhim herkesin gönlüne göre versin kimin ne sıkıntısı varsa gidersin inşallah . Hastalarımıza şifa versin çocuğu olmayanlara çocuk versin evi olmayana ev işi olanayana iş versin. Karı Koca arasındaki muhabbeti arttirsin kısacası Rabb’im herkesin gönlüne göre versin… Benmde kardeşim sınava girecek onun içinde dua edin iyi bir puan alır inşallah hayırlısıyla, hayırlı bir üniversiteye yerleşir ve iyi yerlere gelir… Allah razı olsun herkesten… Rabb’im dularimizi kabul eder inşallah…

  • Avatar

   Rabb’im sınava gireceklere zihin açıklığı versin erkek kardeşimede bana da zihin açıklığı versin… Rabb’im hayırlı kapilar açar inşallah… Sağlık bölümünü istiyorum hayırlı bir şekilde ataması iyi olan sağlık bölümüne gider inşallah iyi bir üniversite de iyi yerlere gelir inşallah buAmin.. Sizlerde dua edin Allah rızası için her şey gönlünüzce olur inşallah… Amin…

 273. Avatar

  arkadaslar ben bir fransadan bir ogreciyim liseye bir basvuru yaptim beni almalarina cok sans yok lutfen bana dua edin benim icin cok onemli allah bana dua edenlere kabul etsin el fatiha

  • Avatar

   Hayatımda en çok istediğim şeylerden biri fen lisesine gidebilmek bunun için çok çalıştım Allah’ıma çok dua ettim nolur sizde edin adım nazar .

 274. Avatar

  ben sonuna geldim ama 2 gün yapamadım ne tavsiye edersiniz

 275. Avatar

  Olan hadislerin kuranda yeri varmıdır

 276. Avatar

  Yüce Rabbim tüm dualarımızı kabul etsin inşallah hayırlara vesile olsun samimiyetle edilen dualar kabul olur iste yeterki

  • Avatar

   Benimde abim iftiraftan dolayı iki aydır ceza evinde ağustos 28 de mahkemesi var yüce rabbim tüm dualarınızı kabul etsin sizden zahmet sizdende dua bekliyoruz allah tüm müslüman kardeşlerimin duasını kabul etsin eksik olmayın dualarınızı bekliyoruz çok memnun oluruz allah kabul etsin teşekkür ederim kalın salıcakla..

 277. Avatar

  Benimde bir sıkıntım var sizde bana dua adım işallah duanız kabul olur Allah hepimizin duasını kabul etsin amin

 278. Avatar

  Ben birini cok ama cok seviyorum…onunla evlenmek istiyorum…bana dua edermisiniz lutfen allah rizasi icin edin gelip beni istesin teyzelerim kuzenlerim dalga geciyo benle artik lutfen dua edin

 279. Avatar

  Hepsini okuyamasamda dualarınıza göz attim ve Allah inşallah hepiniz benimde dahil dualarimizi kabul eder.Kucuklukten beri polis olma hayalim var ve hep o yolda ilerliyorum.Bu yaziyi goren Allah rizasi icin lutfen dua etsin.hayirlisiyla emeklerim bosa gitmedwn istedigim meslegi yapayım.Allah hepimizin dualarını kabul eder insAllah…

 280. Avatar

  Canım benimde cok sevdiğim bi erkek arkadaşım var.senin de erkek arkadaşını ne kadar çok sevdiğini ve gelip istemesini ne kadar cokistedigini anlayabiliyorum.oda seni evlenecek kadar çok seviyorsa ıns gelip ister ve cok mutlu huzurlu olursun.dalga geçenleri de takma.senin elinde olan birsey degilki.uzulme bol bol dua et.mesajin dikkatimi cekti ins evlenirsinuz bende polis olmak istiyorum beni de dualarina eklemeyi unutma canim

 281. Avatar

  selam nolursunuz bana fikir verin yardımcı olun sevdiğim erkeği ailem istemiyor sırf annesi babası ayrı ve evi mal varlığı yok diye ama işi gücü var arabası var az çok belli bir birikimide var ki zaten bende çalışırım benim için sorun değil ama ailem ya biz ya o diye tercih yapma noktasına getirdiler eger onu seçersen annen baban yok bil dediler mecbur şuan konuşmuyoruz birbirimizi çok seviyoken ayrılık o kadar zor geliyor ki çok acı çekiyorum Rabbim her sevene yardım etsin Allah hepimizin yardımcısı olsun dua edenlerden de etmeyenlerden de Allah razı olsun kaç haftadır çok kötü durumdayım dualarınızı esirgemeyin orta yolu bulmaya çalışıyorum sevdiğimi kaybetmek istemiyorum :(

 282. Avatar
  Benimde bir tane atv bisikletim var.kaç aydır bozuk 6 ay fln ben sarfettim şimdi hayla tamirde inşallah o da yapilir tüm kardeşlerim atv bisikletinin yapılması için dua edebilirler mi lütfen tüm arkadaşlarım

  Iste oyle

 283. Avatar

  Benim için de dua eder misiniz.
  Sevgilimle aram iyi değil. Ailesi görüşmemizi istemiyor. Benden yavaş yavaş soğuyor ama ben onu seviyorum. Onun dışında çok yorgunum. Dualarınızı eksik etmeyin.

 284. Avatar

  ben hep bi kedim olsun isterdim bir kere gerçekleşti zorla aldırmıştık. fakat kaçtı 6,7 ay kaldı. şimdi tekrar alsınlar istiyorum ama almıyorlar. oyüzden 70ten fazla okuyorum ama olmuyorrrr. daha 13 yaşındayım seviyorlar alıcak gibi olmuşlardı vazgeçtiler

 285. Avatar

  Allah (c.c)ne ? onu bilmiyorum bana soyleye bilirmisiniz?

 286. Avatar

  Benim en büyük dileğim boyunun uzaması annem babam uzamazsan sen benim boyum kısa babanın ki kısa diyor ama ben nereden biliyorsun Allah’ın mujidesi bitmez o ölü kuşu insanı bile canlandırır ben dua edersem Allah da beni uzatır diyorum ve düşünüyorum buna inanmıyorum inşallah uzatın ben13yasindayim boyum 148 inşallah uzatın lütfen benim için dua edin lütfen

 287. Avatar

  DEĞERLİ ARKADAŞLAR İNŞALLAH DUALARINIZ KABUL OLUR BENİM BAŞIMDA BÜYÜK BİR SIKINTI VAR NE OLUR BANADA DUA EDİN YALANIM YOK NORMALDE HİÇ BİRLEY YAPMAZKEN BAŞIMA SIKINTI GELİNCE BAKTIM ALLAH’tan BAŞKA YARDIM EDECEK KİMSEMİZ YOK LÜTFEN BAŞINIZA BİRŞEY GELMEDEN DUA EDİN SONRA PİŞMAN OLMAYIN ALLAH BİZİ DOĞRU YOLDAN AYIRMASIN BİZE DOĞRU HELAL KILDIĞI HAYATI YAŞATSIN İNŞALLAH.

 288. Avatar

  Abiler, Ablalar Bana da Dua edin Lütfen Allah’ım inş gerçekleşir Amin..

 289. Avatar

  İstediğim ama çok istediğim bir dileğim var ALLAH TAN ne olur ne olur ne olur kabul olsunnn…

 290. Avatar

  Allah hepinizin dualarını kabul etsin.

  Benimde bir sıkıntım var gören , duyan varsa okusun. Yardıma ihtiyacım var . Allah dualarımı kabul etsin. Sabrediyorum uzun zamandır. Ne olur sizde okuyun bu içinde olduğum sıkıntılar üzüntüler artık geride kalsın.
  okuyandan Allah razı olsun inşallah

 291. Avatar
  GÜL ÖZTÜRK

  ben dua ediyorum rabbime hep bazen kabul oluyor hemen bazen olmuyor ben şimdirabbim benim sesimi seviyor mu sevmiyormu

 292. Avatar

  selamun aleyküm birden bire uy kaptım ama bu uyu burakamıyorum bana dua edin bende size dua ederim hayırlı cumalar

 293. Avatar

  allah hepinizin dualarını kabul etsin zayıflamak istiyorum allahtan o kadar çok diledim ki artık ümüdim yok oldu kilolu olmak gerçekten çoook kötü birşey hepimizin dilediği allahın hizniyle kabul olsun

 294. Avatar

  Oğlumu maddi nedenlerden dolayı okutamıyorum dua ediyorum Allah cc vesile kılacak inşallah

 295. Avatar
  Erkan GÜÇLÜ

  Mülakat sonucumu bekliyorum. Dualarınızı bekliyorum. Allah yardımcımız olsun. Hayırlı olanı nasip etsin cümlemize…

 296. Avatar

  istediğim kiza kavusamiyorum ailesi evlenmeme izin vermiyor . peygamberimin hürmetine sizlerden dua bekliyom Rabbim hepinizin duasini kabul eylesin AMIN

 297. Avatar

  İsteklerin gerçekleşmesi için dualar yetmez. Allaha hamd edip duamızı edicez ama o isteğin gerçekleşmesi içinde çok çalışıcaz. Allah çalışanı emek bereni korur kollar duasını kabul eder. Selamunaleyküm

 298. Avatar

  Selamunaleyküm. Bir insanın dileğinin gerçekleşmesi için dua etmesi şart ama kendisinde istemesi gerekir. Onun için çok çalışması gerekir. Her insanın duası kabul oluca diye bişey yok. Burada öyle bir bahsetmişsinizki sanki dileklerinin kabul olması için bir dua edecek sonra hop haya ettiği herşey kucağına düşecek. Bunu kınıyorum. Çalışan demir pas tutmaz mış peygamber efendimiz hz muhammed sav’ın da bu konuda bir sürü hadisi şerifi var. İstek duası dilek duası insanlara hayal ettiğini getirmez fiili duadır bu. Neredeyse 30 tane makale okudum bugn sitenizde yazım dilinizde kaynak göstermenizde gerçekten güzel ama bu dualar sanki insana istediini veriyormuş gibi davranmak yakışmıyor emekleriniz boşa gidiyor haberiniz olsun. Sayglarımla

  • Avatar
   Kutsal Din İslam

   İstek duaları, dilek duaları bizim sitemize ve editörlerimize ait değildir. Üslup ve kullanılan cümleler hadis ve ayetlerden. Paragrafları tekrar okudum yorumunuzdan sonra ve gördüm ki sizin belirttiğiniz gibi çalışmak, emek vermek, ve dua ettiğimiz şeyi istemek konusunda büyük büyük başlıklar var. İsteklerin gerçek olması için dualar hakkında sizden daha pozitif olmama rağmen yorumunuza saygı duyuyorum ve o sebeple onayladım herkesin takdirine bıraktım. Saygılar bizden efendim