Büyü Nasıl Anlaşılır?

Büyü Nasıl Anlaşılır?

Büyünün Başlıca Belirtileri Şunlardır;

Ruh Yapısında Çalkantı Olması

 • Büyü, oldukça güçlü bir negatif enerji olmakla birlikte, etkili olduğu bireyin doğrudan ruh halini de olumsuz yönde etkilemektedir. Büyünün en önemli belirtilerinden biri bireyin ruh yapısında olumsuz değişimler oluşmasıdır. Birey, psikolojik olarak kararsızlıklar içerisinde kalabilmekte ve en basit işlerde dahi başarısız olabilmektedir. Büyünün etkisini yükseltmesi ile birlikte birey, depresyona girerek intihar etme eğilimi gösterebilmektedir.

Yorgunluk

 • Büyünün başlıca belirtilerinden biri de bireyde anormal bir şekilde yorgunluk durumunun oluşmasıdır. Büyü yapılan bireyde günlük olarak yoğun bir biçimde devema edebilen yorgunluk durumu oluşmaktadır.

Uyuyamama

 • Cin musallatında olduğu gibi büyü belirtilerinden biri de uyuyamama durumu bulunmaktadır. Büyü etkisi altındaki bireyin gece vakitlerinden sabah ezanına kadar uyuyamaması, ve çoğu zaman da kabuslu rüyalar görebilmesi büyünün başlıca belirtilerindendir.

Sık Sık İdrara Çıkılması

 • Sıklıkla idrara çıkılması tıbbi bir hastalığa bağlı olarak da oluşabildiği gibi büyü belirtisi olarak da kabul edilebilmektedir. Büyü etkisi altında olan birey, anormal bir biçimde idrar yapma gereksinimi duyabilmektedir.

Vücudun Bazı Kısımlarında Morluk Ve Lekeler Oluşması

 • Büyünün başlıca belirtilerinden biri de vücudun bazı bölgelerinde anlam verilemeyen morlukların ve lekelerin meydana gelmesidir. Birey sabah uyandığında vücudunun bazı bölgelerinde bu belirtileri görebilmektedir.

Farklı Bir Alem İçerisinde Olunduğu Hissi

 • Büyünün başlıca belirtilerinden biri de bireyin kendini normal dünyadan farklı bir alem içerisinde hissetmesidir. Bu nedenle de çevresine karşı ilgisizlik içerisinde olabilmekte ve içe dönük bir karaktere sahip olabilmektedir. Şizofreni hastalığında olduğu gibi büyü belirtileri arasında da bireyin hayal dünyasında yaşaması söz konusu olabilmektedir.

Ruh Ve Beden Ayrılığı Hissi

 • Büyünün başlıca belirtilerinden biri de bireyin bedeni içerisinde olmadığını hissetmesidir. Büyüye maruz kalan birey, ruhunun ayrı ve bedeninin ayrı bir konumda olduğu hissine sahip olabilmektedir.

Aşırı Sinirlilik Ve Asabiyet

 • Büyünün belirgin belirtilerinden biri de bireyin, normal dışı aşırı olarak sinirli olması ve asabi olmasıdır. Büyüye maruz kalan birey günlük yaşamında en küçük ayrıntılar karşısında dahi aşırı bir biçimde sinirlenme reaksiyonu gösterebilmekte ve büyünün etkisini ilerletmesi sonucunda ise öfke kontrolsüzlüğü durumu yaşayabilmektedir.

Aynada Yüzüne Bakınca Bir Buğu Hissetme

 • Büyü etkisi altında olan birey, aynada yüzüne baktığında aynanın bir bölümünde bir buğu hissedebilmektedir.

Evdeki Aile Fertlerinden Kaçma Eğilimi

 • Büyünün başlıca belirtilerinden biri de bireyin evden ve evindeki aile fertlerinden soğumasıdır. Büyü etkisi altına alınan birey, çoğu zaman evinden uzaklaşmak istemekte ve aile fertlerini gördüğünde rahatsızlık duyabilmektedir.

Sürekli Yalnız Kalma İsteği

 • Büyünün başlıca belirtilerinden biri de, bireyin sürekli olarak yalnız kalma isteği duyması ve sosyal ortamlardan uzak kalmasıdır. Büyü etkisi altına giren birey, yalnızca aile fertlerinden değil, tüm insanlardan kaçma eğilimi gösterebilmektedir.

Anlamsız Ve Donuk Bakışlar

 • Büyünün başlıca belirtilerinden biri de anlamsız bakışlar ve donuk bakışlardır. Büyü etkisi altındaki bireyin bakışları donuk vaziyettedir. Çevrede olup bitenlerin algılama konusunda güçlük çekebilmesi söz konusudur.

 

Etiketler