Büyü Nasıl Çözülür?

Büyü Nasıl Çözülür?

Büyü çözümü için birçok farklı yöntemlere başvurulmaktadır. Ancak büyü çözümünde dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri de, büyü çözümünde deneyimli yani işin ehli olan insanlardan yardım alınmasıdır. Aksi durumda büyü çözümünün tek başına veya işin ehli olamayan insanlar ile çözülmesi söz konusu olamamaktadır.

Büyü Çözümü İçin En Etkili Yöntemler;

Kutsal kitabımız Kuran-ı Kerim, tüm maddi ve manevi sorunlar için bir şifa kaynağı olarak gönderilmiştir. Bu bakımdan Kuran-ı Kerim’de özellikle bazı surelerin büyü çözümünde oldukça etkili olduğunu belirtmekte fayda görmekteyiz. Büyü çözümünde en etkili olan sureler ise şunlardır;

Bakara Suresi

 • Bakara süresi, büyü çözümünde oldukça etkilidir. Büyü çözümünde başvurduğunuz rukyeciler özellikle de Bakara suresinden destek alarak büyü bozma rukyeleri gerçekleştirmektedirler. Bakara Suresi günlük olarak 1-2-3 ve daha fazla sayıda okunması, büyünün bozulmasında oldukça fayda sağlayacaktır.

Cin Suresi

 • Büyü çözümünde en etkili olan surelerden biri de Cin Suresidir. Büyü, sihir, cin musallatları gibi manevi hastalıkların ortadan kaldırılmasında oldukça etkili olan Cin suresi, günlük olarak en az 1 defa okunmalıdır.

Ayet-el Kürsi

 • Büyü çözümünde en etkili surelerden biri de Ayet-el Kürsi suresidir. Günlük olarak düzenli bir şekilde okunması tavsiye edilen Ayet-el kürsi ayrıca hane halkını da büyüden koruyan güçlü bir suredir.

Felak Ve Nas Sureleri

 • Büyü çözümünde en etkili surelerden biri de Felak ve Nas sureleridir. Peygamber efendimize bir yahudi büyücü tarafından yapılan büyünün çözümlenmesi için Allah, Felak ve Nas surelerini Cebrail vasıtasıyla göndermiş ve bu sayede peygamber efendimiz bu her iki özel sureler sayesinde büyüden kurtulmuştur.

Büyü Çözümü İçin Felak Ve Nas Uygulaması

Büyü çözümü için ayrıca Felak ve Nas sureleri ile ilgili olarak özel bir yöntem daha bulunmaktadır. Birçok defa denenmiş olup ve başarılı neticeler alınan bu yöntemin düzenli ve doğru bir şekilde uygulanması durumunda, Allah’ın izni ile büyünün çözümlenmesi söz konusu olmaktadır. Büyü çözümü için Felak Ve Nas uygulaması ise şu şekildedir;

 • İlk olarak beyaz renkli bir ipe 99 adet düğüm atılmalıdır.
 • Sonrasında 99 adet düğüm tek tek çözülürken 3 adet Felak ve 1 adet Nas suresi okunmalıdır. Bu işleme 99 adet ip düğümü tamamlanıncaya dek devam edilmelidir.
 • Tüm düğümler çözüldükten sonrasında ipin su dolu bir bardak içerisine konularak bir miktar içilmesi gerekmektedir.
 • Büyü çözümünde oldukça etkili olan bu yöntemin bir müddet doğru şekilde uygulanması durumunda büyünün çözümlenmesi kaçınılmaz olmaktadır.

Büyü çözümünde bireylerin bilinci açık olması durumunda, kararlı olması ve günahlarından tövbe etmesi oldukça önemlidir. Büyü çözümünde mümkünse işin ehli olan bir Allah dostundan yardım alınması gerekmektedir. Elbette ki bazı büyü türleri oldukça kolay bir şekilde çözümlenebildiği gibi, bazı büyü türleri örneğin, kara büyü, sabun büyüsü gibi ciddi büyü türlerinin mutlak olarak bir uzman desteği ile çözümlenmesi gerekmektedir.

Etiketler

2 YORUM

 1. Avatar
  İsminizşenel

  Yoheryerde agrıkrım varrumunuz