Ç Harfi ile Başlayan Rüya Tabirleri

Ç Harfi ile Başlayan Rüya Tabirleri

Ç Harfi ile Başlayan Rüya Tabirleri

 

Rüyada Çalıştığını Görmek

Rüyada çalıştığını gören kişi tüm arzularına ve hayallerine kavuşur. Bekar ise evlenir, evli ise çocuk sahibi olur. Rüyada çalıştığını görmek en güzel rüyalardan biridir.

Rüyada Çadır Görmek

Çadır görmek rüyada çok farklı anlamlara çıkabilmektedir. Rüyada çadır görmek hayırlı ve müjdeli haberler almaya yorumlanır. Çadır kurmak, iş hayatında başarıya delalet eder. Çadırı olduğu yerden sökmek ise taşınmaya veya iş hayatında başarısızlık olacağına yorumlanır.

Rüyada Çilek Görmek

Rüyada çilek görmek veya yemek aşk hayatınızda sıkıntılı dönemleri geride bırakacağınıza, evli iseniz eşinizin gönlünü hoş tutacağınıza bekarsanız bir kısmetiniz olduğuna delalet eder.

Rüyada Çeyiz Hazırladığını Görmek

Sağlığa ve yeni şeylerin alınacağına veya yapılacağına yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişi hastaysa iyileşir. Bekar ise evlenir. Evli kişi çeyizlerinin kötü ve yırtık olduğunu görürse boşanmaya delalet eder.

Rüyada Çoban Görmek

Çoban rüyada adalet ile ilgili konularda bir iş halledeceğinizi gösterir. Rüyada çoban görmek yüksek bir kurulda işiniz olduğunu ve bu işten alın akıyla çıkacağınızı gösterir.

Rüyada Çocuk Arabası Görmek

Rüyada çocuk arabası görmek, çıkılacak bir seyahate ve bu seyahatten güzel haberler ile dönüleceğine delalet eder.  Rüyasında çocuk arabasının tekerleklerinden birinin ya da bir kaçının olmadığını veya kırık olduğunu gören kişi aklındaki seyahat planını ertelemesi gerekeceği bir durum ile karşılaşır.

Rüyada Çiftçi Görmek

İş hayatında helal lokma yiyen ve ailesine de helal lokma yediren kimseye işaret eder. Rüyada çiftçi görmek kişinin dini yönden mutluluğa ereceğine ve huzura ereceğine delalet eder.

Rüyada Çocuğunu Kaybetmek

Rüyada çocuğunu kaybeden kişi kadın ise gerçek hayatında çok mutlu olacaktır. En güzel haberleri alacağına ve feraha çıkacağına işaret eder. Bekar ise evlenir. Hasta ise sağlığına kavuşur. Eğer çocuğunu kaybettiğini gören kişi erkek ise maddi yönden kuvvetlenir ve malı mülkü artar.

Rüyada Çaydanlık Görmek

Çaydanlık, kişi hakkında insanlar arasında iyi konuşulmadığını gösterir. Muhabbetlerin çok yakında kişinin kulağına geleceğine ve arkadaşlarını iyi seçmesi gerektiğine yorumlanmaktadır. Dedikodudan uzak durması gerektiğini ve herkese güvenip, sırrını paylaşmaması gerektiğini de yorumlanmaktadır.

Rüyada Çay İçmek

Kişinin huzur, mutluluk ve ferahlık aradığını gösterir. Çay gibi taze ve yeni bir hayata ihtiyacı vardır. Bilinçaltına işleyen bu durum rüyada çay simgesi olarak delalet eder. Rüyada çay içerken telvelerinin ağzına bulaştığını görmek keyif sürerken ufak pürüzler ile uğraşılması durumunda kalınacağına işarettir.

Rüyada Çamaşır Makinesi Görmek

Rüyada çalışan bir çamaşır makinesi görmek hane içinde huzursuzluk veya maddi kayıp yaşanacağına işarettir. Huzursuzluk veya maddi kayıp sonrası çok sıkıntı yaşanılacağına ve üzüntü çekileceğine işaret eder. Ancak çamaşır makinesi duruyorsa ve temiz çamaşırlar rüyada görülmüşse sıkıntılı günlerin bittiğine, güzel günler yaşanmasına az kaldığına delalet eder.

Rüyada Çam Ağacı Görmek

Rüyasında çam ağacı gören kimse uzun bir ömre sahip olur. Hasta ise iyileşir. Çam ağacı görmek sağlıkla bağdaştırılmaktadır. Kişinin sağlığında olumlu gelişmeler olacağına işaret eder ve kişinin çok yakında eski sağlığına kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Çamura Batmak

Rüya yorumlayan kişiler tarafından hayra yorulmaz. Kişinin beklentilerinin düşük olduğuna, arzu ve hayal ettiklerine kavuşamayacağına, hayatındaki her işin ters gideceğine işaret eder. Rüyada çamura batmak sıkıntılar ile bir süre uğraşılacağı anlamına gelir.