C Harfi ile Başlayan Rüya Tabirleri

C Harfi ile Başlayan Rüya Tabirleri

C Harfi ile Başlayan Rüya Tabirleri

Rüyada Cep Telefonu Görmek

Rüyada cep telefonu gören kişi yakın zamanda sevdiklerinden müjdeli ve güzel haberler alır. Tez zamanda hayırlı bir yolculuğa çıkar ve çıktığı yolculukta güzel haberler ile geri döner. Rüyada cep telefonu anteni görmek sezgilerinizin doğru olduğunu, kalbinizden geçen ve aklınızda olan ihtimallerin gerçek olduğu durum ile yakında karşılaşacağınızı gösterir.

Rüyada Cadı Görmek

Rüyada cadıdan bir şey aldığını gören veya cadıya bir şey verdiğini gören kimsenin başına tatsız dedikodular, yalancı dostluklar gelir. Rüyada cadı görmek hayırlı bir rüya değildir. Boş hayaller kurulduğuna delalet eder.

Rüyada Cebrail Meleğini Görmek

Allah’ın meleklerinden biri olan rüyada Cebrail meleğini görmek kuvvete, kudrete, güce, izzete ve beklenmedik müjdeli haberlere delalet eder. Bu rüyayı gören kimse korkuyor ise korkularından kurtulur, işi yoksa iş bulur, hastalığı varsa iyileşir, haber bekliyorsa tez zamanda haberi gelir ve malı mülkü az ise zenginleşir.

Rüyada Cehennemi Görmek

Rüyada cehennemi gören kimsenin çok büyük günahlar işlediği işaret edilir. Tez zamanda bu günahlardan kurtulup, tövbe etmesi gerekir. Eğer rüyada cehennem görülüp de uzaktan izleniyorsa çok yakınlarınızın büyük günahlar işlediğini, sizin de bunu göreceğinizi ya da sezeceğinizi haber veren rüyanızın ardından yakınlarınıza yardımcı olmanız gerekir.

Rüyada Cezalandırıldığını Görmek

Borcunuz varsa, bu borç yüzünden utanç ya da sıkıntı yaşayacağınıza, hata yapmış iseniz hata yaptığınız kişi tarafından affedileceğinize işaret eder. Rüyada cezalandırıldığını gören kişi iç dünyasında affedilmeyi bekler. Psikolojik rüya sınıfında olan cezalandırılma rüyaları aslında insanlardaki suçluluk duygusunun rüyaya bürünmüş şeklidir.

Rüyada Cenin Görmek

Çalışan kişiler için bu rüya, iş hayatında zor bir dönemden geçirildiğine yorumlanır. Rüyada cenin görmek iş hayatındaki sıkıntıların zorlayıcı olacağına ama yavaş yavaş işlerin rayına oturacağına delalet eder. Rüyasında cenin görenler, hayatında yeni oluşumlar ve güzel gelişmeler yaşar.

Rüyada Cellat Görmek

Rüyada cellat gören kişinin sıkıntısı çoktur. Bu sıkıntıların geçmeyeceğine ve günden güne artacağına tabir edilir. Hayallerin gerçekleşmesini bekleyenler için hayaller gerçekleşmez.

Rüyada Cemaat Görmek

Rüyada Allah’a ibadet etmek amacıyla insanların toplandığını gören kişi Allah’ın rahmetine uğrar. Sıkıntısı varsa sıkıntılarından, borcu varsa borcundan, hastalığı varsa hastalıktan kurtulur ve dünya nimetlerinin en iyisinden faydalanır.

Rüyada Camii Görmek

Hayır ve bereket ile tabir edilen bu rüya çok hayırlı bir rüyadır. Rüyada camii görmek sıkıntıların sona ereceğine delalet eder. Rüyada camii görmek her zaman hayra yorulur.

Rüyada Can Çekiştiğini Görmek

Rüyasında can çekiştiğini gören kimse gerçek hayatında uzun ve mutlu bir ömür süreceğine işaret eder. Ömrü boyunca güzelliklerle karşılaşacağına ve bu güzellikler sayesinde ömrünü mesut geçireceğine tabir edilmektedir.

Rüyada Casus Olduğunu Görmek

Çevresinde gizli işler yapıldığına, çok yakınındaki kişilerin hakkında dedikodu yaptığına ve tez zamanda kişinin bunları duyacağına işaret eder.

Rüyada Cenaze Namazı Kıldığını Görmek

Allah’ın farz kıldığı şeyleri yapmaya, hayırlı haberlere yorumlanmaktadır. Rüyada cenaze namazı kıldığını görmek hayırlı bir rüyadır. Sadakate çok önem verildiğini ve verilen sözün her zaman tutulduğunu işaret eder.

Rüyada Cenneti Görmek

Kişinin rüyasında cenneti açıkça görmesi, her iki alemde de sevince ve müjdeye yorumlanmaktadır. Kişi hayırlı kişilerle iş yapar ve hayırlı haberler alır. Bir kişi cennete eşiyle beraber girdiğini görüyorsa, gerçek hayatta da eşiyle çok iyi anlaştığına işaret edilir.