Cin Hastanesinde Cin Çıkarma Seansının Görüntüleri

Cin Hastanesinde Cin Çıkarma Seansının Görüntüleri

Cin Hastanesinde Cin Çıkarma Seansının Görüntüleri

Cin Çıkarma Seansı

Cin Çıkarma, Cin Hastanesinde cin tedavisi ve cin çıkarma yöntemleri videoları medya da yayınlandı. Cin çıkarma yöntemi sırasında bir bayanın bağırışları ise korku verdi.


İstanbul İkitelli’de 5 katlı binada iki hafta önce faaliyete geçen Türkiye’nin ilk cin çıkarma hastanesinde; “Büyü bozma, maneviyat, cin çıkarma, Rukye” işlemlerinin videosu medyaya sızdı. Cin var mı yok tespitinin yaptığı muayede, cinci hoca cinine talimat veriyor ve bir kitaba bağladığı anahtarı kas ederek büyü varsa sağa musallat varsa sola çevir diye cinine talimat veriyor. Öte yandan cin çıkarma seansı da videoya yansıdı. Cin çıkartan bir kadının çığlıkları ise izleyenlere dehşet veriyor.

CİN HASTANESİNİN SAHİBİ KONUŞTU

Cin hastanesinin işletmecisi Lütfü Bulut, en acayip serüvenlerden birinin başlangıcını anlatıyor:

“Aslında benim de mesleğim gazetecilik. Cinci Bülbül Hoca ile ilgili bir haber yaptım. 100 binin üzerinde kişi okudu. Bu hoca vakti zamanında Kenan Evren’in manevi hastalığını iyileştirdiği iddia edilen kişidir. Ondan sonra vergili cinci hoca dönemi başlamıştır. Haberin altında iki hocanın da yorumu vardı. Biriyle iletişimim oldu. Bana; senin sayende işlerim açıldı, ekmeğini yedim, gel sana gerçeği anlatayım, çevrende içine cin kaçmış biri varsa çıkarayım’ gör dedi. O zaman yanıma muhasebede çalışan bir genç kız vardı. Uyuyamıyordu, banyodan korkuyordu, karabasanlar görüyordu. Onu aldım gittim. Kız tedavi olunca bu hoca bana X-Man, Örümcek Adam, Kaptan Amerika gibi bir kahraman geldi. İlk olarak onunla yola çıktım. 6-7 aylık bir hikâye. Sonra da burayı açtık!”

ŞEYTANLA SAVAŞIYORUZ

“Amacımız, olayı merdiven altından çıkarıp kurumsallaştırmaktı’ diye sürdürüyor sözlerini: ‘Sahtekârı var, dolandırıcısı var, tacizcisi var. Burası kurumsal bir yapı. Biz hem gerçek şeytan, hem de insan şeytanla savaşıyoruz. Kimseye farklı tarife de yok, fabrikatöre de fabrika işçisine de ayını tarifeyi uyguluyoruz.”

CİN HASTANESİ FİYATLARI

Peki, cin hastanesinde, çıkan her mahlûk başına ne kadar para alınıyor? Maneviyat tedavisi 2 bölümden oluşuyor: Önce teşhis sonra tedavi. Şikâyeti olanlar gelip danışmanlık hizmeti alıyor. Cin var mı yok mu? İlk ve en önemli mesele bu. Buna bakım deniyor. Bakım sonucunda cin olup olmadığı anlaşılıyor. Eğer varsa o zaman tedaviye geçiliyor.

Cin var mı yokmu bakımı 100 TL.

Cin çıkarma seansı 400 TL.

CİN ÇIKARMA YÖNTEMİ

Üç türlü cin çıkarma yöntemi var:

Rukye; tedavide metafizik varlıklar kullanmak demek. Cini, cinle çıkarmak, “çivi çiviyi söker” gibi bir yöntem. Diğer usul dua… İşletmeci Lütfü Bulut; “Cin zayıfsa bir anda çıkar gider’ diye anlatıyor: ‘Ama güçlüyse uğraşmak lazım. Bir anda çıkması da sıkıntı.”

CİN HOCASI : UZMANLIK ALANIM MUSALLAT

Merkezin cin çıkarma hocalarından biri olan Mehmet Ali Taşkıran da “Uzmanlık alanım musallatı tespit edip çıkarmak” diyor ve anlatıyor:

“Varlıklardan yardım alarak kaybolan çalınan değerli şeyleri de buluruz. O şey nerede kaybolduysa, oraya cinler vasıtasıyla enerji gönderilir, yukarıdan bakılır. Yüzde seksen nokta atışı yapılır.”

Taşkıran, ‘kendi yöntemim dediği’ şekilde başvuranların üzerinde musallat olup olmadığına da bakıyor. Önce ortasında anahtar bulunan bir Kuran’ı çıkarıyor. Anahtar hocayla bizim parmağımız arasında birleşiyor. Taşkıran Huzeyfe’yi çağırıyor. O anahtarın Kuran’ı çevirdiği yere göre durumu söylüyor. Sonuç. Maalesef cinliyiz! Kendisi musallat olmuş!

Kaynak : http://www.haberler.com/cin-hastanesi-nde-cin-cikarma-seansinin-9030081-haberi/