D Harfi ile Başlayan Rüya Tabirleri

D Harfi ile Başlayan Rüya Tabirleri

D Harfi ile Başlayan Rüya Tabirleri

Rüyada Dalgıç Görmek

Rüyada dalgıç olduğunu ve dalış yaptığını gören kişi zorlukların üstesinden gelir. Allah’tan başka kimseden korkusu yoktur ve bütün kötülüklerin üstesinden kolayca gelir. Rüyada dalgıç görmek ani olarak başlanacak işte başarılı olunacağı anlamına gelir.

Rüyada Dağa Tırmandığını Görmek

Rüyada dağa tırmandığını gören kişi, hayatında zorluklar ve sıkıntılar çekmektedir. Bu zorlukların ve sıkıntıların üstesinden gelebilmek için daha fazla çabalanması gerektiğine ve sabretmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Dama Oynadığını Görmek

Bu rüyayı gören kişi kazanmak ve kaybetmek olarak yorumlanmaktadır. Rüyada dama oynadığını görmek eğer oyunu kazandığınızı görüyorsanız, mal varlığının artışına, kaybettiğini görmek mal varlığının azalmasına yorumlanır.

Rüyada Dans Ettiğini Görmek

Rüyada dans etmek mutluluk demektir. Yakın zamanda çok güzel ve mutlu haberler alacağınıza işaret eder. Alacağınız haberlere çok sevineceğinizi ve mutluluktan havalara uçacağınıza delalet eder.

Rüyada Dansöz Görmek

Büyük değişikliklerin yaşanacağının habercisidir. Rüyada dansöz görmek kişinin ev, araba, iş veya mekan değiştireceğine ve bu değişimlerin çok büyük olacağına yorumlanır.

Rüyada Dana Görmek

Çok yakın bir zamanda çevrenizden veya iş arkadaşlarınız tarafından beklediğiniz saygıyı ve sevgiyi göreceğinize yorumlanmaktadır. İş sahibi olanlar için aynı zamanda terfiye, maaşta artışa işarettir.

Rüyada Daire Çizdiğini Görmek

Bu rüya kötü yorumlanmaktadır. Daire görmek hayırlı bir rüya değildir. İşlerinizin rast gitmeyeceğine, iş sahibi iseniz işinizle ilgili sıkıntılar yaşayacağınıza ve bu sıkıntıların sizi çok üzeceğine delalet eder.

Rüyada Deprem Olduğunu Görmek

Rüyasında doğal afetlerden herhangi birini gören kişi, gerçek hayatında içten içte üzülmektedir. Rüyada deprem olduğunu görmek kişinin çok yakında mekan değiştireceğine yorumlanır. Kısa zamanda başka bir il veya ilçeye taşınılacağına işaret eder.

Rüyada Denizin Taştığını Görmek

Rüyada su ve sulak yerleri görmek hayırlı rüyalar arasında bulunmaktadır. Su bolluk ve bereket demektir. Rüyasından denizin taştığını gören ve üzerine doğru denizin geldiğini gören kişi zengin olur. Mal artışı yaşar. Fakir ise zenginleşir, eli bolluk görür. Feraha ve huzura erer.

Rüyada Deniz kızı Görmek

Rüyada görülen denizkızı aşk hayatınızla ilgili kötü günlerin yaklaştığının habercisidir. Rüyada denizkızı görmek ilişkiniz varsa, karşınızdaki kişiyle kavga edeceğinize ve aranızda kırgınlıkların yaşanacağına, ilişkiniz yoksa kısmetlerinizin bir süreliğine kapanacağına işarettir.

Rüyada Deniz anası Görmek

Rüyada denizanası görmek, hayırlı yorumlanmayan bir rüyadır. Denizanası ile birlikte yüzüyorsanız, hayatınızdaki değer verdiğiniz insanlarla ufak pürüzler yaşayacağınıza işarettir. Ölmüş denizanası bulmak ise çabukça atlatacağınız sıkıntılara işarettir.

Rüyada Deniz feneri Görmek

Deniz feneri uzaklık anlatmaktadır. Rüyada deniz feneri görmek uzaktan gelecek bir eşe dosta veya sizin uzak diyarlarda eş dostunuza ziyarete gideceğinize yorumlanmaktadır. Bu yolculuk güzel ve huzurlu geçer denir.

Rüyada Demiryolu Görmek

Rüyada demiryolu görmek, mal artışına yorumlanır. Kişi yeni işlere atılır ve bu işlerin üstesinden oldukça kolay gelir. Atıldığı işlerden büyük mallar ve kazançlar elde eder, zenginleşir.

4 YORUM

 1. Avatar
  Ayhan Yeniçeri

  Rüyada deve görmenin ne olduğunu da yazar mısınız ? Rüyada deveyi çölün ortasında çok az kişi ile kurban ediyorduk. İnşallah hayırlı bir şeydir.

 2. Avatar

  Ben pek rüya görmüyorum aslında her gün rüya görme olayı oluyormuş ama herkes hatırlayamıyormuş. Bir haberden görmüştüm.

 3. Avatar
  Uğur Baybuğa

  Rüyada dama oynadığını görmek açıklaması gerçekten işime yaradı. Teşekkürler.

 4. Avatar

  Bazıları inanmasa da bence rüya tabirleri gerçek çok teşekkürler