E Harfi ile Başlayan Rüya Tabirleri

E Harfi ile Başlayan Rüya Tabirleri

E Harfi ile Başlayan Rüya Tabirleri

Rüyada Eğlendiğini Görmek

Rüyada eğlendiğini gören kişi çok yakında bir mutlulukla karşılaşır. Fakat bu mutluluğun uzun sürmeyeceğine ve gerçek hayatında eski yaşantısında kalan sıkıntıların devam edeceğine delalet eder.

Rüyada Ejderha Görmek

Ejderha, güç ve ateşin simgesidir. Rüyada ejderha görmek, kişinin güce ve kudrete ulaşacağını ama bunu kötü yönde kullanacağına işarettir. Kişinin kötü alışkanlıklarından vazgeçmesini işaret eden bir rüyadır.

Rüyada El Yazısı Görmek

Rüyalarda genellikle yazılar okunmaz. Fakat rüyada el yazısı gören kişi, topluluk halinde bulunulan ortamlarda konuşmanıza dikkat etmeniz gerektiğini ve dedikodu yapmamanız gerektiğini işaret eder. Yerin kulağı vardır deyiminin anlatıldığı bir rüyadır.

Rüyada El Öptüğünü Görmek

El öpmek, sevgi dolu bir eylemdir. Rüyada el öptüğünü görmek, kişinin hayırlı haberler alacağına delalet eder. Alacağı haberler sayesinde, çok mutlu olacağına ve hayatının bir düzene gireceğine işaret eder. Eli öpülen kişi yaşlıysa hayır duası aldığınız birinin olduğunu ve işlediğiniz hayır sebebiyle yüce Allah tarafından mükafatlandırılacağınıza delalet eder.

Rüyada Eğildiğini Görmek

Rüyada eğildiğini veya birinin karşısında eğildiğini gören kişi, inançlarını tam olarak yerine getiriyor demektir. Bu dünyada yapması gereken görevleri eksiksiz olarak tamamlayacağına ve ölürken huzurlu bir ölüm yaşayacağına delalet eder. Rüyada eğilme eylemini gerçekleştiren her kimse eninde sonunda tövbe edeceğine yorulur.

Rüyada Eczane Görmek

Bu rüya kadın ve erkeğe göre ayrı yorumlanmaktadır. Rüyasında eczane gören erkek haksız bir suçlamanın altında kalır ve kendisine inanacak birinin bulamaz. Kadın ise, ufak bir rahatsızlık atlatacağına ve erkeklerden zarar görebileceğine işaret etmektedir.

Rüyada El Arabası Görmek

Yer değiştirmek olarak yorumlanmaktadır. Rüyada el arabası görmek kişinin gerçek hayatında taşınacağına ve taşındığında daha huzurlu ve mutlu bir hayat süreceğine delalet eder. El arabasını iterken zorlandığını gören ise taşınma veya yer değiştirme aşamasında bir takım zorluklar ile karşılaşacaktır.

Rüyada Eldiven Görmek

Rüyasında kirli eldiven giyen, işinde başarısız olacağına, mal ve mülkünde azalma olacağına işaret ederken temiz eldiven giydiğini görmek işinde yaşayacağı başarıya, takdir edilmeye ve zenginleşeceğine işaret etmektedir. Kirli eldiven ile size yaklaşan birinin rüyada görülmesi gizli düşmanlığı olan birinin size kötü planlar yaptığını göstermektedir.

Rüyada El Falına Bakmak

Geleceği Allah’tan başkası bilemez. Bu yüzden rüyada el falı baktığını gören kişinin rüyası hayırlı yorumlanmaz. Rüyada el falı baktığını gören kişi çok yakında kötü haberler alır. Alacağı haberlerden sonra çok üzüntü yaşayacağına ve üzüntü yüzünden hastalanacağına delalet etmektedir.

Rüyada El Feneri Görmek

Rüyada el feneri görmek, ilim için uğraş verdiğinize işaret etmektedir. Çok yakın zamanda hayatınızda doğru yolu bulacağınıza işaret etmektedir.

Rüyada Ellerinin Bağlandığını Görmek

Rüyada ellerinizin bağlandığını görmek bir kişi tarafından kötü olaylar yaşayacağınızı ve arada kalacağınızı işaret etmektedir. Çevrenizdeki insanlara dikkat etmeniz ve dedikodu yapmamanız ve aynı zamanda dedikodunuzun yapılacağı herhangi bir şeye meyil vermemeniz konusunda dikkatli olmanıza delalet etmektedir.

Rüyada Elma Ağacı Görmek

Rüyada elma ağacı gören kişi hak ettiği her şeye kavuşur. Elma ağacı aynı zamanda ibadet etmeyi seven kişi demektir. Hak yolunda ilerlediğine ve dünya nimetlerinden faydalanırken şükretmeyi unutmadığına işaret etmektedir.

Rüyada Evinin Yıkıldığını Görmek

Bu rüyayı gören kişinin rüyası hayırlı yorumlanmaz. Rüyada evinin yıkıldığını görmek evli ise boşanacağına, bekar ise kısmetlerinin kapanacağına işarettir. Rüyada ev bolluk ve berekettir. Bolluk ve bereketin azalacağına da işaret eden bir rüyadır. Ancak yıkılan evin yerine yeşil alanların gelmiş olduğunu görmek hayra yorulur. Bitmesi sebebiyle üzüldüğünüz herhangi bir olayın sonucunda çok daha yeni ve güzel adımların atılacağını gösterir.