F Harfi ile Başlayan Rüya Tabirleri

F Harfi ile Başlayan Rüya Tabirleri

F Harfi ile Başlayan Rüya Tabirleri

Rüyada Fil Görmek

Rüyada fil görmek, kişinin hayatında güzel gelişmeler olacağına dair bir işaret demektir. Rüyasında fil gören kişi dertlerinden ve sıkıntılarından kurtularak refaha erer. Rüyada fil görmek, rüya sahibinin aşk ve iş hayatında her şeyin yolunda gideceğinin ve mutluluğunun hiç azalmayacağının belirtisidir.

Rüyada Fakirlik Görmek

Rüyada fakirlik görmek tersine yorulur ve rüya sahibi olan kişinin maddi durumunun iyiye gideceğini, yeni fırsatlar yakalayacağını, şansının dönmeye başlayacağını ve bu gelişmelerin kişinin hayatında olumlu sonuçlarının olacağını işaret eder.  Rüyada fakir birine yardım etmek ise vereceğiniz bir sadaka ile başınıza gelebilecek bir musibetten kurtulabileceğinizi ifade eder. Sadaka maddi de olabilir manevi de olabilir. Bir insanın gönlünde yer alarak ve onun yüzünü güldürerek alacağınız hayır duası Allah’ın izni ile başınıza gelecek olan bir dertten korur.

Rüyada Fal Görmek

Rüyada fal görmek, rüya sahibinin çok sevdiği ve yanından ayırmadığı bir eşyasının yabancı biri tarafından çalınacağına işaret eder. Rüyada fal görmek karı kocaların arasını bozmak için yapılan dedikodulara da yorulur. Ayrıca bir işin yapılması ya da bir eserin ortaya konulması için yardımı alınan kişi tarafından yarı yolda bırakılmaya işaret eder. Rüyada görülen fal, genellikle yarım kalan olaylara yorumlanır.

Rüyada Far Görmek

Rüyada far görmek, iş hayatında uzun zaman önce niyet edilmiş ama yaşanan sıkıntılı   durumlar sebebi ile gerçekleştirilemeyen çalışmaların sonunda gerçekleştirileceğine, büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, aile içinde ve sosyal hayatta yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, kötü zamanların geride kalacağına işaret eder. Bayanların gözlerine sürdükleri farın rüyada görülmesi ise far rengine göre yorumlanır. Gözünüze farı siz kendiniz sürüyorsanız kendi hayatınızı etkileyecek bir eylem gerçekleştireceğinize, far başkası tarafından size sürülüyorsa bir başkasının sizin hayatınıza etkisi olacağına yorulur. Beyaz ve yeşil hayra, kırmızı ve siyah renkler ise hayırsız bir gelişmeye delalet eder.

Rüyada Fare Görmek

Rüyada fare görmek, pek iyiye işaret değildir. Rüyada görülen fare genellikle sağlığa yorumlanır. Ayrı zamanda maddi zarar ve kayıplar anlamına gelir. Bunlar iş hayatındaki başarısızlıklar olabilir. Rüyada fare görmek, rüya sahibi kişinin hiçbir sebep yok iken aniden hastalanması ya da yatağa düşmesine yorulabilir. Rüya sahibi kişinin maddi zararlara uğrayacağına işaret eder. Ancak rüyada kaçan ve ortadan kaybolan fare görmek hayırlı rüyalardan olup sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza işaret eder.

Rüyada Fasulye Görmek

Rüyada fasulye görmek farklı şekillerde yorumlanabilir. Fasulyenin rengine ve cinsine göre anlamları değişebilir. Rüyada fasulye görmek genel anlamda şans ve kısmete yorumlanır. Fakat bu durum kötü şans ve kötü kısmetleri de içerir. Rüyasında fasulye gören kişinin gerçekleştirmeye çalıştığı planların yolunda gitmeyeceğine ve bu durumdan doğan üzüntüye yorumlanır. Rüya sahibi kişinin yapacağı işlerde dikkatli davranması ve önlem alması önerilir.

Rüyada Fatura Görmek

Rüyasında fatura gören kişinin mal ve mülk sahibi olacağına, geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, rahat ve konforlu bir şekilde yaşayacağına delalet eder. Rüyada fatura görmek, rüya sahibi kişinin herkesi kıskandıracak ve özendirecek güzel bir yaşamı olacağına yorumlanır. Ancak faturanın ödenememesi sıkıntısını rüyasında yaşayan bir insan Allah katında hayırlarının az olmasına ve sevaplarının az olmasına yorulur.

Rüyada Fayans Görmek

Rüyada fayans görmek hayra yorumlanır. Rüya sahibi kişinin mutlu ve güzel başlangıçlar yapacağına, sıcak yuvalara sahip olacağına, aile içinde huzur ve mutluluk olacağına yorumlanır. Rüya sahibinin hayallerine kavuşacağına ve dualarının gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada Fayton Görmek

Rüyada fayton görmek, rüyayı gören kişinin yer değişikliği yapacağına ve yeni işlere girişeceğine işaret eder. Rüyada fayton görmek, gösterilen çabaların karşılığı alınacağına, başarıya ulaşacağına, para kazanılacağına ve yeni bir yerde yeni bir işe girişileceğine işaret eder.