Kutsal Din İslam
Şeytanı Kahreden Dua
Sosyal Medyada Paylaş
11 Kasım 2016
islam

Şeytanı Kahreden Dua

Sponsorlu Bağlantı Şeytanı Kahreden Dua,şeytanın ateşini söndüren dua,şeytan duası,şeytan şerrinden korunma, cin duası,cinden korunma duası,cinleri korkutan dua Bu Duanın Fazileti : Şeytanı Kahreden Dua Resulü Ekrem (S.a.v) Miraç’a çıkacağı vakit şeytanlar ellerinde ateşler olduğu halde toplandılar. Ve Resulü Ekrem’i yakmak için saldırmaya başladılar. Bunun üzerine Cebrail (a.s.) geldi ve :

Sponsorlu Bağlantı

Şeytanı Kahreden Dua,şeytanın ateşini söndüren dua,şeytan duası,şeytan şerrinden korunma, cin duası,cinden korunma duası,cinleri korkutan dua

Bu Duanın Fazileti :

Şeytanı Kahreden Dua

Resulü Ekrem (S.a.v) Miraç’a çıkacağı vakit şeytanlar ellerinde ateşler olduğu halde toplandılar. Ve Resulü Ekrem’i yakmak için saldırmaya başladılar. Bunun üzerine Cebrail (a.s.) geldi ve :

”Ya Muhammed (S.a.v) bu duayı oku” dedi. Resulü Ekrem bu duayı okuyunca onların ateşleri söndü, kendilerini de Allah Teala helak etti”. Bu mübarek duayı yazarak üzerinde taşıyanlar, şeytanların ve cinlerin şerrinden kurtulurlar.

” Eûzü bi kelimâtillâhit tâmmeti min şerri mâ haleka ve zerae ve berae ve min şerri mâ yenzilü mines semâi ve min şerri mâ ya’rucü fihâ ve min şerri fitnetil leyli ven nehâri ve min şerri külli târikın illâ târikan yatruku bi hayrin yâ rahmân.”

Sponsorlu Bağlantı

Sizin Yorumunuz: (Mail Adresiniz Yayınlanmayacaktır)

Tüm Hakları Saklıdır © kutsaldinislam.com 2014 - 2017