Ummadığın Yerden Para Gelmesi İçin Okunacak Dualar Nelerdir?

Ummadığın Yerden Para Gelmesi İçin Okunacak Dualar Nelerdir?

Özellikle bazı dua ve surelerin umulmadık şekilde para elde edilebilmesi açısından büyük faydalarının bulunduğu islam alimleri tarafından vurgulanmaktadır. Bu sebeple, ummadığınız yerden ve zamanda para gelmesini istediğinizde veya ekonomik bakımdan sıkıntıya düştüğünüzde bu sureleri ve duaları okuyabilmektesiniz. Umulmadık bir biçimde ve umulmadık zamanda paranın size gelmesini istediğinizde aşağıdaki dualardan faydalabilirsiniz.

Ummadığınız Yerden Para Gelmesi İçin Okuyacağınız Sureler Ve Dualar

Tekasür Suresi

Birçok faydalarının bulunduğu bir sure olan Tekasur Suresinin özellikle de umulmadık zamanda para gelmesinde oldukça faydalı olduğu bilinmektedir. Bu sayede Tekasur Suresini Pazartesi ve Çarşamba günü olmak üzere 40 defadan az olmamak kaydıyla okuduğunuzda Allah’ın izni ile hiç ummadığınız yerden ve hiç ummadığınız zamanda para size gelmektedir.

Ya Rahman, Ya Rahim, Ya Fettahu Ya Vehhab, İfteh Li Kulubi, Verzukni, Bi La Tesab

Yukarıdaki esma-ül hüsnalardan oluşan duayı akşam namazından sonrasında 21 gün boyunca hiç aksatılmadan günlük olarak 70 defadan az ve çok olmamak kaydıyla okunduğunda, inşallah hiç umulmadık zamanda ve hiç umulmadık yerden para sahibi olacaksınız. Bu bakımdan yukarıdaki duanın günlük olarak aksatılmadan okunmasına özen göstermenizi tavsiye etmekteyiz.

Ya Ganiyyu Ya Muğni

Ayrıca zenginlik esması olan Ya Ganiyyu Ya Muğni esmasını ummadığınız yerden para gelmesi için okuyabilmektesiniz. Günlük 1000 defadan az ve çok olmamal kaydıyla okunduğunda Allah’ın izni ile kişinin hayatında büyük değişiklikler meydana gelecek ve hiç ummadığı bir yerden ve hiç ummadığı zamanda para sahibi olacaktır. Bu bakımdan zenginlik esması olan bu esmaların günlük olarak belirtildiği sayıda aksatılmadan okunmasını tavsiye etmekteyiz.

Amenerresulu Suresi

Birçok sırları bulunan Amerresulu Suresi, aynı zamanda günlük olarak 41 defadan az ve çok olmamak kaydıyla okunduğunda Allah’ın izni ile kişi umulmadık yerden para sahibi olacaktır.

Ayet-el Kürsi Suresi

Birçok faydaları ve sırları bulunan Ayet-el Kursi suresi günlük olarak 100 defadan az ve çok olmamak kaydıyla Ya Vedud ve Ya Melik esmaları ile birlikte okunduğunda okyan kişi umulmadık yerden paraya sahip olacaktır.

Ummadığın Yerden Para Gelmesi İçin Okunacak Duaların Belirli Günleri Bulunuyor Mu?

Ummadığın yerden para gelmesi için yukarıdaki okunması gereken duaların belirli bir günü bulunmamaktadır. Ancak, duaların mutlak olarak belirtilen sayı adedince okunması gerekmektedir. Çoğu kez faydaları alınan umulmadık yerden para gelmesi için okunması gereken dualardan fayda alınabilmesi açısından samimi bir kalp ile dua edilmesi ve Yüce Allah’tan her zaman için hayırlı olanı istenilmelidir. Paranın herşey anlamına geldiği unutulmamalı ve sağlığın daha ön planda olduğu bilinmelidir. Nitekim günümüzde çok zengin olupta nice dert ve sıkıntılar ile boğuşan insanlara bakılarak daima şükür ve tevekkül içerisinde bulunulmalı ve Yüce Allah’tan daima hayırlı olanı istenmelidir.

Etiketler